Plugins - Apollo13 Framework Extensions - Development (trunk) - en to pl translation catalogue (388 entries)

en: %s (Invalid)
pl: %s (nieprawidłowe)

en: %s (Pending)
pl: %s (oczekuje)

en: 0 for no autoplay, any other positive number to set the number of seconds between "scrolls".
pl: 0 dla braku autoodtwarzania, dowolna inna liczba dodatnia, aby ustawić liczbę sekund między "przewinięciami".

en: <p>In order to achieve the import results as close as possible to the original demo version, the importer will have to remove all current content.</p><p>If you are using a fresh WordPress installation and want to get the best import results you should check this option.</p><p>However, if you are just updating your existing website, stay away from this option.</p>
pl: <p>Aby osiągnąć wyniki importu jak najbliższe oryginalnej wersji demo, importer będzie musiał usunąć całą aktualną treść.</p><p>Jeśli używasz świeżej instalacji WordPressa i chcesz uzyskać najlepsze wyniki importu, powinieneś zaznaczyć tę opcję.</p><p>Jeśli jednak tylko aktualizujesz swoją istniejącą witrynę, trzymaj się z dala od tej opcji.</p>

en: <p>The theme settings are all the settings that you can later change on in the Customizer.</p><p>If you wish to change only the look of your existing site to one from our demos, then mark only this option.</p>
pl: <p>Ustawienia motywu to wszystkie ustawienia, które można później zmienić w Personalizacji.</p><p>Jeśli chcesz zmienić tylko wygląd swojej istniejącej witryny na wygląd któregoś z naszych dem, zaznacz tylko tę opcję.</p>

en: AND
pl: I

en: About the Design importer
pl: Informacje o importerze Designów

en: Add New Album
pl: Utwórz album

en: Add New Work
pl: Dodaj nową pracę

en: Add custom sidebars
pl: Dodaj niestandardowe panele boczne

en: Add posts excerpt
pl: Dodaj zajawki wpisów

en: Adds custom post types, shortcodes and some features that are used in themes built on Apollo13 Framework.
pl: Dodaje niestandardowe typy treści, shortcodes i niektóre funkcje używane w motywach zbudowanych na Apollo13 Framework.

en: Album body
pl: Ciało albumu

en: Album info
pl: Informacje o albumie

en: Album or Work from which media(%s) should be taken.
pl: Album lub praca, z której należy pobrać media(%s).

en: Album/Work
pl: Album/praca

en: Albums
pl: Albumy

en: Albums - will appear the in sidebar only if the current page is the Albums list, or category of Albums.
pl: Albumy - pojawi się na panelu bocznym tylko wtedy, gdy bieżąca strona jest listą albumów lub kategorią albumów.

en: Albums Categories
pl: Kategorie albumów

en: All
pl: Wszystko

en: All your current content will be removed before import!
pl: Cała twoja obecna treść zostanie usunięta przed importowaniem!

en: Alternative link
pl: Alternatywny odnośnik

en: Apollo13 Framework Extensions plugin requires Elementor version %s or greater.
pl: Wtyczka Apollo13 Framework Extensions wymaga wersji Elementora %s lub wyższej.

en: As it is on the page
pl: Tak jak jest na stronie

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Aspect ratio
pl: Współczynnik proporcji

en: At least 3 chars: name, category
pl: Co najmniej 3 znaki: nazwa, kategoria

en: Attention! This will overwrite your current theme settings.
pl: Uwaga! Spowoduje to zastąpienie bieżących ustawień motywu.

en: Automatically add paragraphs
pl: Automatycznie twórz akapity

en: Autoplay
pl: Automatyczne odtwarzanie

en: Autoplay video
pl: Automatycznie odtwarzaj film

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Background image
pl: Obrazek tła

en: Black
pl: Czarny

en: Blog - will appear in the sidebar only if the current page is the main blog page.
pl: Blog - pojawi się na panleu bocznym tylko wtedy, gdy bieżąca strona jest główną stroną bloga.

en: Blur
pl: Rozmycie

en: Bold text
pl: Pogrubiony tekst

en: Border
pl: Obramowanie

en: Bottom center
pl: Na dole pośrodku

en: Bottom left
pl: Na dole po lewej

en: Bottom right
pl: Na dole po prawej

en: Bricks behaviour
pl: Zachowanie cegiełek

en: CSS Classes (optional)
pl: Klasy CSS (opcjonalne)

en: Can not access the file system.
pl: Nie można uzyskać dostępu do systemu plików.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Categories in which items must be. By default, all items will be displayed.
pl: Kategorie, w których muszą się znajdować elementy. Domyślnie wyświetlane będą wszystkie elementy.

en: Categories operator
pl: Operator kategorii

en: Caution!
pl: Uwaga!

en: Center
pl: Wyśrodkowanie

en: Change the bullet icon?
pl: Zmień ikonę punktu?

en: Check the documentation for instructions about using the Export Area.
pl: Sprawdź w dokumentacji, jak korzystać z obszaru eksportu.

en: Clean up
pl: Sprzątanie

en: Cleaning
pl: Czyszczenie

en: Color
pl: Kolor

en: Columns
pl: Kolumny

en: Comments number
pl: Liczba komentarzy

en: Compression ratio
pl: Współczynnik kompresji

en: Configuration &amp; requirements
pl: Konfiguracja &amp; wymagania

en: Contact information
pl: Dane kontaktowe

en: Contain
pl: Zawiera

en: Content
pl: Treść

en: Copy to clipboard
pl: Skopiuj do schowka

en: Countdown
pl: Odliczanie

en: Counter
pl: Licznik

en: Cover
pl: Okładka

en: Creating the %s file(responsible for the theme settings) requires access to your FTP account. This is due to the configuration of your server.
pl: Utworzenie pliku %s(odpowiedzialnego za ustawienia motywu) wymaga dostępu do konta FTP. Wynika to z konfiguracji twojego serwera.

en: Custom CSS
pl: Własny CSS

en: Custom Menu
pl: Własne menu

en: Custom info %d
pl: Informacje niestandardowe %d

en: Dark
pl: Ciemny

en: Data source settings
pl: Ustawienia źródła danych

en: Date
pl: Data

en: Day
pl: Dzień

en: Days
pl: Dni

en: Deleting the current content
pl: Usuwanie bieżącej treści

en: Depending on the actual width of the screen, the available space for bricks may be smaller, but never greater than this number.
pl: W zależności od rzeczywistej szerokości ekranu dostępna przestrzeń dla cegiełek może być mniejsza, ale nigdy większa niż ta liczba.

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Design preview
pl: Podgląd Designu

en: Designs to choose from:
pl: Designy do wyboru:

en: Disabled
pl: Wyłączono

en: Do not change it if you really do not have to.
pl: Nie zmieniaj tego, jeśli naprawdę nie musisz.

en: Do not show this item in the mega menu. Show only the options of the sub menu.
pl: Nie pokazuj tego elementu w mega menu. Pokaż tylko opcje z podmenu.

en: Do you want to import the selected Design?
pl: Czy chcesz zaimportować wybrany Design?

en: Down one
pl: O jeden w dół

en: Download
pl: Pobierz

en: Downloading files
pl: Pobieranie plików

en: Drop
pl: Upuść

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Album
pl: Edytuj album

en: Edit Menu Item
pl: Edytuj element menu

en: Edit Work
pl: Edytuj pracę

en: Effect on hover
pl: Efekt po najechaniu myszą

en: Effect on not active elements
pl: Efekt na nieaktywnych elementach

en: Enable mega menu?
pl: Włącz mega menu?

en: Enable responsive font size?
pl: Włącz elastyczny rozmiar czcionki?

en: Enhancement options from the theme
pl: Opcje ulepszenia z motywu

en: Enter a value greater than 0, can be a fraction. The higher the compression, the longer the header will fit on one line.
pl: Wpisz wartość większą niż 0, może być ułamkiem. Im wyższa kompresja, tym dłuższy nagłówek zmieści się w jednej linii.

en: Enter the name and press the Enter key.
pl: Wprowadź nazwę i naciśnij klawisz Enter.

en: Error: Selected post does not contain any media(%s) to use.
pl: Błąd: wybrany wpis nie zawiera żadnych mediów(%s) do użycia.

en: Everything done.
pl: Wszystko zrobione.

en: Export &amp; Import theme options
pl: Eksportuj &amp; importuj opcje motywu

en: Export theme settings
pl: Eksportuj ustawienia motywu

en: Extra class name
pl: Dodatkowa nazwa klasy

en: Fax
pl: Faks

en: Filter
pl: Filtr

en: Filter Albums, Works or Posts by categories.
pl: Filtruj albumy, prace lub wpisy według kategorii.

en: Finish text
pl: Tekst na zakończenie

en: Fit Horizontally
pl: Dopasuj horyzontalnie

en: Fit Vertically
pl: Dopasuj wertykalnie

en: Flipping
pl: Obracanie

en: Font size
pl: Rozmiar liter

en: Global settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Grayscale
pl: Skala szarości

en: Header color variant
pl: Wariant kolorystyczny nagłówka

en: Here you can add another pointer for One Page Navigation
pl: Tutaj możesz dodać kolejny wskaźnik do nawigacji jednej strony

en: Hide pagination controls
pl: Ukryj kontrolki paginacji

en: Hide prev/next controls
pl: Ukryj nawigację poprzedni/następny

en: Hour
pl: Godzina

en: Hours
pl: Godziny

en: Hover color
pl: Kolor podświetlenia

en: How long it should take to count to end value.
pl: Ile czasu potrzeba, aby policzyć do wartości końcowej.

en: How much time should pass between the printing of each value during counting.
pl: Ile czasu powinno upłynąć między wydrukowaniem każdej wartości podczas liczenia.

en: How to fit the background image
pl: Jak dopasować obrazek tła

en: IN
pl: W

en: Icon
pl: Ikonka

en: If left empty then it will not be displayed.
pl: Jeśli pozostanie puste, nie będzie wyświetlane.

en: If the field is filled, opening this entry will take you to the given link.
pl: Jeśli pole zostanie wypełnione, otwarcie tego wpisu przeniesie Cię do danego odnośnika.

en: If the value is left as "Not Set", the plugins can affect the ordering.
pl: Jeśli wartość pozostanie jako "Nie ustawiona", wtyczki mogą mieć wpływ na kolejność.

en: If this does not solve the problem, please contact us.
pl: Jeśli to nie rozwiąże problemu, skontaktuj się z nami.

en: If this field is filled, then this HTML will be used instead of a menu option. Also, no children menu options will be displayed.
pl: Jeśli to pole jest wypełnione, ten HTML będzie używany zamiast opcji menu. Ponadto nie zostaną wyświetlone żadne opcje menu podrzędnego.

en: If you have selected more than one category, select whether the items must have all categories(AND) or at least one of them(IN).
pl: Jeśli wybrałeś więcej niż jedną kategorię, wybierz, czy elementy muszą mieć wszystkie kategorie (I), czy przynajmniej jedno z nich (W).

en: If you need to edit social links, you can do it in the Customizer in the %s settings.
pl: Jeśli chcesz edytować odnośniki społecznościowe, możesz to zrobić w Personalizacji w ustawieniach %s.

en: Image quality
pl: Jakość obrazków

en: Import configuration
pl: Konfiguracja importu

en: Import demo content
pl: Importuj treść demonstracyjną

en: Import failed
pl: Import nie powiódł się

en: Import media attachments
pl: Importuj załączniki multimedialne

en: Import shop
pl: Importuj sklep

en: Import site settings
pl: Importuj ustawienia witryny

en: Import sliders
pl: Importuj slidery

en: Import theme settings
pl: Importuj ustawienia motywu

en: Imported %1$d of %2$d items
pl: Zaimportowano %1$d z %2$d elementów

en: Importing the content
pl: Importowanie treści

en: Importing the sliders
pl: Importowanie sliderów

en: Importing the theme settings
pl: Importowanie ustawień motywu

en: Imports sliders created with the "Slider Revolution" plugin. Works only if it was used in the demo.
pl: Importuje slidery utworzone za pomocą wtyczki "Slider Revolution". Działa tylko wtedy, gdy wtyczka była użyta w demie.

en: In some cases it is displayed instead of the video placeholder.
pl: W niektórych przypadkach jest wyświetlany zamiast symbolu zastępczego filmu.

en: Insert a media file
pl: Wstaw plik multimedialny

en: Insert a video link here or upload it.
pl: Wstaw tutaj odnośnik do filmu lub prześlij go.

en: Install plugins
pl: Zainstaluj wtyczki

en: Installing %s
pl: Instalowanie %s

en: Installing plugins
pl: Instalowanie wtyczek

en: Interface
pl: Interfejs

en: It installs all the content created for the selected demo.
pl: Instaluje całą zawartość utworzoną dla wybranego demo.

en: It is useful to make the heading fit into a single line, regardless of the width of the screen.
pl: Przydaje się dopasowanie nagłówka do pojedynczej linii, niezależnie od szerokości ekranu.

en: It requires the %s plugin.
pl: Wymaga wtyczki %s.

en: It will add %1$s to link
pl: Doda %1$s do odnośnika

en: It will install plugins that are necessary to reproduce this demo.
pl: Zainstaluje wtyczki, które są niezbędne do odtworzenia tego demo.

en: Item icon
pl: Ikona elementu

en: Just center
pl: Tylko wyśrodkuj

en: Layout
pl: Układ

en: Left
pl: Do lewej

en: Letter Spacing
pl: Kerning

en: Library
pl: Biblioteka

en: Light
pl: Jasny

en: Link Relationship (XFN)
pl: Relacje (XFN)

en: Link to the video
pl: Odnośnik do filmu

en: Looks like incorrectly formatted JSON string, cannot proceed with the import.
pl: Wygląda na niepoprawnie sformatowany ciąg JSON, nie można kontynuować importowania.

en: Loop
pl: Pętla

en: Margin
pl: Margines

en: Max width
pl: Maksymalna szerokość

en: Maximum font size
pl: Maksymalny rozmiar czcionki

en: Mega menu options
pl: Opcje mega menu

en: Middle center
pl: Wycentrowane

en: Middle left
pl: Środkowy lewy

en: Middle right
pl: Środkowy prawy

en: Minimum font size
pl: Minimalny rozmiar czcionki

en: Minute
pl: Minuta

en: Minutes
pl: Minut

en: Modified date
pl: Data modyfikacji

en: Month
pl: Miesiąc

en: Move
pl: Przesuń

en: Move down
pl: Przenieś w dół

en: Move up
pl: Przesuń wyżej

en: Navigation Label
pl: Etykieta nawigacji

en: Navigation bullet title
pl: Tytuł punktu nawigacyjnego

en: New
pl: Utwórz

en: New Album
pl: Nowy album

en: New Work
pl: Nowa praca

en: Next step
pl: Następny krok

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
pl: Żadne menu nie zostało jeszcze utworzone. <a href="%s">Utwórz jakieś</a>.

en: None
pl: Żaden

en: Normal
pl: Normalny

en: Normal color
pl: Kolor

en: Not Set
pl: Nie ustawiono

en: Nothing to import.
pl: Nic do zaimportowania.

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: Number of items to scroll at once
pl: Liczba przedmiotów do przewinięcia na raz

en: Number of items to show at once
pl: Liczba elementów do pokazania na raz

en: Number of posts to show
pl: Liczba wyświetlanych wpisów

en: Off
pl: Wyłączono

en: On
pl: Włącz

en: One Page Navigation
pl: Nawigacja jednej strony

en: One Page Navigation Pointer
pl: Wskaźnik nawigacyjny jednej strony

en: Opacity
pl: Nieprzezroczystość

en: Open bricks to lightbox
pl: Otwórz cegiełki do Lightboxa

en: Open hours
pl: Godziny otwarcia

en: Open link in a new window/tab
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie lub karcie

en: Order
pl: Kolejność

en: Order by
pl: Kolejność sortowania

en: Original: %s
pl: Oryginalnie: %s

en: Our server could be down. To verify this, check if you can open this URL %1$s. If it opens, then our server works well.
pl: Nasz serwer może być wyłączony. Aby to sprawdzić, zobacz czy możesz otworzyć ten adres URL %1$s. Jeśli się otworzy, nasz serwer działa dobrze.

en: Overlay color
pl: Kolor nakładki

en: Page Background color
pl: Kolor tła strony

en: Page background
pl: Tło strony

en: Parallax
pl: Paralaksa

en: People
pl: Ludzie

en: People Custom Post Type
pl: Ludzie - niestandardowy typ treści

en: People groups
pl: Grupy osób

en: Phone
pl: Telefon

en: Pick one
pl: Wybierz jeden

en: Pick one pointer or %s (before deleting make sure it is not used anywhere else).
pl: Wybierz jeden wskaźnik lub %s (przed usunięciem upewnij się, że nie jest używany nigdzie indziej).

en: Please select proper album or work to use.
pl: Wybierz odpowiedni album lub pracę do użycia.

en: Please select the Design to import to go to the next step.
pl: Wybierz Design do zaimportowania, aby przejść do następnego kroku.

en: Plugin activated: %s
pl: Wtyczka została aktywowana: %s

en: Plugin installed: %s
pl: Wtyczka została zainstalowana: %s

en: Plugin updated: %s
pl: Wtyczka została zaktualizowana: %s

en: Pop Text
pl: Wypchnięcie tekstu

en: Popular Posts
pl: Popularne wpisy

en: Post
pl: Wpis

en: Post body
pl: Ciało wpisu

en: Post information bar
pl: Pasek informacji wpisu

en: Post type
pl: Typ treści

en: Posts Number
pl: Liczba wpisów

en: Previous step
pl: Poprzedni krok

en: Product body
pl: Ciało produktu

en: Proportion of width to the height of the bricks. Please enter as 2 numbers separated with "/". Example: 21/9. Use "0" to get a masonry appearance with a natural ratio of image width and height.
pl: Proporcja szerokości do wysokości cegiełek. Wprowadź jako 2 liczby oddzielone "/". Przykład: 21/9. Użyj "0", aby uzyskać wygląd muru z naturalną proporcją szerokości i wysokości obrazków.

en: Proportion of width to the height of the slider. Please enter as 2 numbers separated with "/". Example: 21/9. Takes effect when the slider is not stretched to the full height.
pl: Proporcja szerokości do wysokości slidera. Wprowadź jako 2 liczby oddzielone "/". Przykład: 21/9. Działa, gdy slider nie jest rozciągnięty do pełnej wysokości.

en: Random
pl: Losowo

en: Read more about using the Design importer.
pl: Przeczytaj więcej na temat korzystania z importera Designów.

en: Recent Albums
pl: Najnowsze albumy

en: Recent Posts
pl: Ostatnie wpisy

en: Recent Works
pl: Najnowsze prace

en: Refreshing time
pl: Czas odświeżenia

en: Related Posts
pl: Podobne wpisy

en: Related posts to current post
pl: Powiązane wpisy z bieżącym wpisem

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove current content
pl: Usuń bieżącą treść

en: Repeat
pl: Powtarzaj

en: Repeat X
pl: Powtórz w poziomie

en: Repeat Y
pl: Powtórz w pionie

en: Right
pl: Do prawej

en: Scale down
pl: Pomniejszenie

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Albums
pl: Szukaj albumów

en: Search Designs
pl: Przeszukaj Designy

en: Search Works
pl: Szukaj prac

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Select Menu
pl: Wybierz menu

en: Select icon color.
pl: Wybierz kolor ikony.

en: Semi transparent
pl: Półprzezroczysty

en: Separate tags with commas
pl: Oddzielaj tagi przecinkami

en: Set the value in pixels.
pl: Ustaw wartość w pikselach.

en: Set this item as plain text (will not be a link)
pl: Ustaw ten element jako zwykły tekst (nie będzie odnośnikiem)

en: Setting up WooCommerce settings
pl: Konfigurowanie ustawień WooCommerce

en: Setting up plugins settings
pl: Konfigurowanie ustawień wtyczek

en: Setting up the front page
pl: Konfigurowanie strony głównej

en: Setting up the menus
pl: Konfigurowanie menu

en: Setting up the permalinks
pl: Konfigurowanie odnośników bezpośrednich

en: Setting up the widgets
pl: Konfigurowanie widgetów

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shift
pl: Przesunięcie

en: Shortcodes
pl: Shortcody

en: Show All %s
pl: Pokaż wszystko: %s

en: Show cross
pl: Pokaż krzyżyk

en: Show gradient
pl: Pokaż gradient

en: Show overlay
pl: Pokaż nakładkę

en: Show texts
pl: Pokaż teksty

en: Simple
pl: Proste

en: Single album slug
pl: Uproszczona nazwa dla pojedynczy albumu

en: Single work slug
pl: Uproszczona nazwa dla pojedynczej pracy

en: Site settings are various setting mostly not connected to the theme. These are: permalinks and front page. Partly theme dependent settings are menus and sidebars with widgets.
pl: Ustawienia witryny są różnymi ustawieniami, które zazwyczaj nie są połączone z motywem. Są to: ustawienia bezpośrednich odnośników i strony głównej. Częściowo zależne od motywu ustawienia to menu i panele boczne z widgetami.

en: Size of brick
pl: Rozmiar cegiełki

en: Slug
pl: Uproszczona nazwa

en: Social icons
pl: Ikony mediów społecznościowych

en: Social icons from the theme settings
pl: Ikony społecznościowe z ustawień motywu

en: Sorry, there has been an error.
pl: Niestety wystąpił błąd.

en: Space between bricks.
pl: Odstęp między cegiełkami.

en: Start importing the Design
pl: Rozpocznij importowanie Designu

en: Starting the import
pl: Rozpoczęcie importu

en: Sticky One Page
pl: Przyklejona Jedna Strona

en: Stretch the slider to the window height
pl: Rozciągnij slider do wysokości okna

en: Style
pl: Styl

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Tags
pl: Tagi

en: Team member
pl: Członek zespołu

en: Testimonial signature
pl: Podpis referencyjny

en: Text align
pl: Wyrównanie tekstu

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Texts position
pl: Położenie tekstu

en: The album %s is marked as completed in the photo proofing process
pl: Album %s jest oznaczony jako ukończony w procesie weryfikacji zdjęć

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
pl: Opis będzie wyświetlany w menu tylko, jeśli aktualnie włączony motyw to wspiera.

en: The final value of the counter
pl: Ostateczna wartość licznika

en: The gap between the elements of the counter
pl: Odstęp między elementami licznika

en: The import has been stopped - there is no valid purchase/license Code
pl: Import został zatrzymany - nie ma ważnego kodu zakupu/licencji

en: The import was successful!
pl: Import był udany!

en: The initial value of the counter
pl: Początkowa wartość licznika

en: The most popular posts on your site
pl: Najpopularniejsze wpisy w Twojej witrynie

en: The most recent posts on your site
pl: Najnowsze wpisy w Twojej witrynie

en: Theme Gallery
pl: Galeria motywu

en: Theme Post List
pl: Lista wpisów motywu

en: Theme Scroller
pl: Scroller motywu

en: Theme Slider
pl: Slider motywu

en: Theme Social icons
pl: Ikony społecznościowe motywu

en: Theme style
pl: Styl motywu

en: There was a problem with getting a list of available Designs for import. This can happen for several reasons:
pl: Wystąpił problem z uzyskaniem listy dostępnych Designów do zaimportowania. Może się to zdarzyć z kilku powodów:

en: This importer can be used to import the entire demo appearance &amp; content to your website. Use the below configuration and Designs to achieve the desired results.
pl: Ten importer może być użyty do importowania całego wyglądu demo &amp; treści do Twojej witryny. Użyj poniższej konfiguracji i Designów, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

en: This row is pointed by
pl: Ten wiersz jest wskazywany przez

en: This text will be displayed after the counting. Optional.
pl: Ten tekst zostanie wyświetlony po zakończeniu liczenia. Opcjonalne.

en: Thumbnails
pl: Miniatury

en: Time between slides
pl: Czas między slajdami

en: Time of slide
pl: Czas animacji przesunięcia

en: Title
pl: Tytuł

en: Title Attribute
pl: Atrybut title

en: To the top
pl: Na górę

en: Top center
pl: Górny środek

en: Top left
pl: Na górze po lewej

en: Top right
pl: Na górze po prawej

en: URL
pl: Adres URL

en: Up one
pl: W górę

en: Upload Image
pl: Prześlij obrazek

en: Upload a media file
pl: Wgraj plik multimedialny

en: Uppercase
pl: Majuskuły

en: Use HTML instead
pl: Zamiast tego użyj HTML

en: Use custom settings
pl: Użyj ustawień niestandardowych

en: Use four-digits format like 2016 or 2020.
pl: Użyj formatu czterocyfrowego, np. 2016 lub 2020.

en: Use it to change the quality of images used throughout the theme. 100 is the maximum quality.
pl: Użyj aby zmienić jakość obrazków używanych w różnych miejscach w  motywie. 100 to maksymalna jakość.

en: Use the pattern <strong>Field name: Field value</strong>.
pl: Użyj wzorca <strong>Nazwa pola: wartość pola</strong>.

en: Use this widget to add one of your custom menus as a widget.
pl: Użyj widżetu, aby dodać jedno z własnych menu jako widżet.

en: Use two-digits format like 12 or 05.
pl: Użyj formatu dwucyfrowego, np. 12 lub 05.

en: Useful only if the items have categories.
pl: Przydatne tylko wtedy, gdy elementy mają kategorie.

en: Useful only if the items have tags.
pl: Przydatne tylko wtedy, gdy elementy mają tagi.

en: Value in milliseconds.
pl: Wartość w milisekundach.

en: Video
pl: Film

en: Video thumbnail
pl: Miniaturka filmu

en: View
pl: Zobacz

en: View Album
pl: Zobacz album

en: View Work
pl: Zobacz pracę

en: View your website!
pl: Zobacz swoją stronę!

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: Weeks
pl: Tygodni

en: What should be the width of this brick in the Bricks layout?
pl: Jaka powinna być szerokość tej cegiełki w układzie cegiełkowym?

en: When checked use this text format: %1$s[font color]|[background color]|[first sentence]|[second sentence]|[third sentence]%2$s
pl: Gdy zaznaczone, używaj tego formatu tekstu: %1$s[kolor czcionki]|[kolor tła]|[pierwsze zdanie]|[drugie zdanie]|[trzecie zdanie]%2$s

en: When you use the Design Importer feature, some data will be stored on our server. These are: event date, website URL, IP address, selected Design name. All this data is used for statistic and for protection against the abuse of our services. This data is not shared with any third parties.
pl: Podczas korzystania z funkcji importera Designów niektóre dane będą przechowywane na naszym serwerze. Są to: data zdarzenia, adres URL witryny, adres IP, wybrana nazwa Designu. Wszystkie te dane są wykorzystywane do statystyk i ochrony przed nadużyciami naszych usług. Te dane nie są udostępniane żadnym stronom trzecim.

en: White
pl: Biały

en: Widget for placing shortcodes.
pl: Widget do umieszczania shortcodes.

en: Work
pl: Praca

en: Work body
pl: Ciało pracy

en: Work info
pl: Informacje o pracy

en: Works
pl: Prace

en: Works - will appear in the sidebar only if the current page is the Works list, or category of Works.
pl: Prace - pojawi się na panelu bocznym tylko wtedy, gdy bieżąca strona jest listą prac lub kategorią prac.

en: Works Categories
pl: Kategorie prac

en: Works only in the Slider layout.
pl: Działa tylko w układzie Slider.

en: Works only when the shop was created using WooCommerce for the selected demo.
pl: Działa tylko wtedy, gdy sklep został utworzony za pomocą wtyczki WooCommerce dla wybranego demo.

en: Works only with the horizontal header.
pl: Działa tylko z poziomym nagłówkiem.

en: Writing effect
pl: Efekt Pisania

en: Year
pl: Rok

en: Yes, please
pl: Tak proszę

en: You are about to import:
pl: Zamierzasz zaimportować:

en: You can add videos from YouTube or Vimeo by pasting the link to the video here.
pl: Możesz dodać filmy z YouTube lub Vimeo, wklejając odnośnik do filmu tutaj.

en: You can edit the media(%s) used in the widget by editing selected Album or Work.
pl: Możesz edytować media(%s) użyte w widgecie, edytując wybrany album lub pracę.

en: You can use global settings or override them here
pl: Możesz użyć ustawień globalnych albo nadpisać je tutaj

en: Your client has marked the <a href="%1$s">%2$s</a> album as completed in the photo proofing process. Visit it to see what has been selected.
pl: Twój klient oznaczył album <a href="%1$s">%2$s</a> jako ukończony w procesie weryfikacji zdjęć. Przejdź na ten album, aby zobaczyć, co zostało wybrane.

en: Your most recent added albums
pl: Twoje najnowsze dodane albumy

en: Your most recent added works
pl: Twoje najnowsze dodane prace

en: Your server does not recognize our SSL certificate. Typically, upgrading the server PHP version to version 7.X solves the problem.
pl: Twój serwer nie rozpoznaje naszego certyfikatu SSL. Zazwyczaj aktualizacja wersji PHP serwera do wersji 7.X rozwiązuje problem.

en: Your server is blocking our website by a firewall or something similar. You could ask your server admin to add our demo data server to the "white list": %1$s
pl: Twój serwer blokuje naszą witrynę za pomocą zapory sieciowej lub czegoś podobnego. Możesz poprosić administratora serwera, aby dodał nasz serwer danych demonstracyjnych do "białej listy": %1$s

[ctx: album]
en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: already used in page
pl: już użyte na stronie

en: delete the selected pointer
pl: usuń wybrany wskaźnik

en: images
pl: obrazki

en: images &amp; videos
pl: obrazki &amp; filmy

en: on hover
pl: po najechaniu myszą

en: sub item
pl: element podrzędny

en: without hover
pl: bez najazdu

[ctx: work]
en: Add New
pl: Dodaj nową
