Plugins - TinyMCE Advanced - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (102 entries)

en: (shown in the sidebar)
uk_UA: (показується в бічній панелі)

en: A stylesheet file named editor-style.css was not added by your theme.
uk_UA: Файл таблиці стилів з ім'ям editor-style.css не додано вашою темою.

en: Add Classic Paragraph block
uk_UA: Додати блок класичного параграфа

en: Administration
uk_UA: Управління

en: Advanced Options
uk_UA: Додаткові параметри

en: Advanced options for tables
uk_UA: Розширені параметри для таблиць

en: Also, like the Classic block, most existing TinyMCE plugins and add-ons will continue to work.
uk_UA: Також як і для класичного блоку, більшість плагінів і доповнень до TinyMCE будуть продовжувати працювати.

en: Alternative link dialog
uk_UA: Альтернативний діалог посилань

en: Alternative side toolbar
uk_UA: Альтернативна бічна панель інструментів

en: Append all buttons to the top toolbar in the Classic Paragraph and Classic blocks.
uk_UA: Додайте всі кнопки до верхньої панелі інструментів у блоках "Класичний абзац" та "Класика".

en: Back to Editor Settings
uk_UA: Назад в налаштування редактора

en: Block Editor (Gutenberg)
uk_UA: Редактор блоків (Гутенберг)

en: Classic Editor (TinyMCE)
uk_UA: Класичний редактор (TinyMCE)

en: Classic Paragraph
uk_UA: Класичний абзац

en: Clear formatting
uk_UA: Чисте форматування

en: Context Menu
uk_UA: Контекстне меню

en: Create CSS classes menu
uk_UA: Створення меню класів CSS

en: Default settings restored.
uk_UA: Налаштування за замовчуванням відновлені.

en: Disabled:
uk_UA: Відключено:

en: Drop buttons in the toolbars, or drag the buttons to rearrange them.
uk_UA: Перетягніть кнопки на панелі інструментів або перетягніть кнопки, щоб змінити їх розташування.

en: ERROR: All toolbars are empty. Default settings loaded.
uk_UA: ПОМИЛКА: Всі панелі інструментів порожні. Завантажені налаштування за замовчуванням.

en: Editor Settings
uk_UA: Налаштування редактора

en: Enable more list options: upper or lower case letters for ordered lists, disk or square for unordered lists, etc.
uk_UA: Включити більше можливостей списків: верхній і нижній регістр букв для упорядкованих списків, диск або коло для неупорядкованих і.т.д.

en: Enable setting of selected text background color
uk_UA: Включити налаштування кольору фону виділеного тексту

en: Enable setting of selected text color
uk_UA: Включити налаштування кольорів виділеного тексту

en: Enable the TinyMCE editor enhancements for:
uk_UA: Включити розширення редактора TinyMCE для:

en: Enable the editor menu (recommended).
uk_UA: Увімкніть меню редактора (рекомендовано).

en: Enable the editor menu.
uk_UA: Ввімкнути меню редактора.

en: Export Settings
uk_UA: Експорт налаштувань

en: Font sizes
uk_UA: Розміри шрифту

en: For best results enable the menu and add only essential buttons.
uk_UA: Для досягнення найкращих результатів увімкніть меню та додайте лише необхідні кнопки.

en: For use instead of the Paragraph Block. Supports transforming to and from multiple Paragraph blocks, Image, Table, List, Quote, Custom HTML, and most other blocks.
uk_UA: Для використання замість блоку абзацу. Підтримує перетворення в і з декількох блоків абзаців, зображення, таблиці, списку, цитати, спеціального HTML і більшості інших блоків.

en: Formatting
uk_UA: Форматування

en: However it may behave unexpectedly in rare cases, so test it thoroughly before enabling it permanently.
uk_UA: Однак в окремих випадках це може поводитися непередбачувано, тому ретельно перевірте його перед включенням на постійно.

en: If the grid is disabled the number of rows and columns can be typed in the Insert Table dialog.
uk_UA: Якщо сітка відключена, то число рядків і стовпців можна ввести в діалозі вставки таблиці.

en: If you prefer to use both editors side by side, do not enable this option. It is better to install the %1$sClassic Editor plugin%2$s.
uk_UA: Якщо ви вважаєте за краще використовувати обидва редакторів поруч, не вмикайте цю опцію. Краще встановити плагін%1$sClassic Editor%2$s.

en: Import Settings
uk_UA: Імпорт налаштувань

en: Import settings
uk_UA: Імпорт налаштувань

en: Import settings from string
uk_UA: Імпорт налаштувань з рядка

en: Importing of settings failed.
uk_UA: Імпорт налаштувань не виконаний.

en: Importing of settings failed. Please import a valid settings file.
uk_UA: Сталася помилка під час імпорту налаштувань. Будь ласка, використовуйте правильний файл експорту налаштувань.

en: Importing of settings failed. The imported file is empty.
uk_UA: Сталася помилка під час імпорту налаштувань. Файл імпорту порожній.

en: Importing of settings failed. The imported file is invalid.
uk_UA: Сталася помилка під час імпорту налаштувань. Файл імпорту невірний.

en: In addition most default blocks can be transformed into classic paragraphs, and a Classic Paragraph can be converted to multiple blocks.
uk_UA: Крім того, більшість блоків за замовчуванням можна перетворити на класичні абзаци, а класичний абзац можна перетворити на декілька блоків.

en: It can be used everywhere instead of the Paragraph block including in columns, when creating reusable blocks, etc.
uk_UA: Можна використовувати всюди, замість блоку параграфа, включаючи колонки, при створенні блоків для повторного використання, і.т.д.

en: It is important that the exported file is not edited in any way.
uk_UA: Важливо ніяк не редагувати і не змінювати будь-яким способом цей файл.

en: It will allow you to use other plugins that enhance that editor, add old-style Meta Boxes, or in some way depend on the previous Edit Post screen.
uk_UA: Це дозволить вам використовувати інші плагіни, які покращують цей редактор, додають старі Meta Box, або в певній мірі залежать від попереднього екрана Edit Post.

en: Keep paragraph tags in the Classic block and the Classic Editor
uk_UA: Зберігати позначки параграфів в класичному редакторі і класичному блоці

en: Limitations for the Block Editor toolbar
uk_UA: Обмеження панелі інструментів редактора блоків

en: List Style Options
uk_UA: Список налаштувань стилів

en: Load the CSS classes used in editor-style.css and replace the Formats menu.
uk_UA: Завантажити класи CSS, використовувані в editor-style.css і замінити меню Формати.

en: Main toolbar
uk_UA: Основна панель інструментів

en: Mark
uk_UA: Відмітка

en: No
uk_UA: Ні

en: Open the TinyMCE link dialog when using the link button on the toolbar or the link menu item.
uk_UA: Відкривати діалог посилань TinyMCE при використанні кнопки посилань на панелі інструментів або з пункту меню.

en: Options
uk_UA: Параметри

en: Other TinyMCE editors in wp-admin
uk_UA: інших редакторів TinyMCE в wp-admin

en: Please upgrade your WordPress installation or download an <a href="%s">older version of the plugin</a>.
uk_UA: Будь ласка, оновіть Ваш WordPress або завантажте <a href="%s">стару версію плагіну</a>.

en: Replace the Block Editor with the Classic Editor
uk_UA: Замініть редактор блоків на класичний редактор

en: Replace the browser context (right-click) menu.
uk_UA: Замінити в контекстному меню браузера (клацання правою кнопкою миші).

en: Replace the size setting available for fonts with: %s.
uk_UA: Замінити налаштування розміру доступні для шрифтів на: %s.

en: Restore Default Settings
uk_UA: Відновити налаштування за замовчуванням

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Selected text background color
uk_UA: Колір фону виділеного тексту

en: Selected text color
uk_UA: Колір виділеного тексту

en: Selecting this option will restore the previous (&#8220;classic&#8221;) editor and the previous Edit Post screen.
uk_UA: Вибір цього параметра відновить попередній (класичний) редактор і попередній екран редагування повідомлення.

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings import and export
uk_UA: Імпорт та експорт налаштувань

en: Settings imported successfully.
uk_UA: Налаштування успішно імпортовані.

en: Settings saved.
uk_UA: Налаштування збережено.

en: Show the advanced tabs in the table properties dialogs
uk_UA: Показувати розширені таблиці в діалогах властивостей таблиць.

en: Subscript
uk_UA: Субскрипт

en: Superscript
uk_UA: Суперскрипт

en: Text Background Color
uk_UA: Колір фону тексту

en: Text Color
uk_UA: Колір тексту

en: Text color
uk_UA: Колір тексту

en: The Align Left, Align Center, Align Right, Bold, Italic, and Link buttons cannot be moved or arranged.
uk_UA: Кнопки, які не можуть бути переміщені або впорядковані: вирівнювати зліва, по центру, справа, жирний, курсив і кнопка посилання.

en: The Classic Editor (Add New and Edit posts and pages)
uk_UA: Класичний редактор (Додати та редагувати записи і сторінки)

en: The [Toolbar toggle] button shows or hides the second, third, and forth button rows. It will only work when it is in the first row and there are buttons in the second row.
uk_UA: Кнопка [Панель перемикання] відображає/приховує другу, третю і четверту рядки кнопок. Вона буде працювати тільки тоді, коли вона знаходиться в першому рядку і є кнопки у другому рядку.

en: The buttons will wrap around depending on the width of the toolbar.
uk_UA: Кнопки обертаються в залежності від ширини панелі інструментів.

en: The settings are exported as a JSON encoded file.
uk_UA: Налаштування експортується як закодований JSON файл.

en: The settings are imported from a previously exported settings file.
uk_UA: Налаштування імпортовані з раніше експортованого файлу налаштувань.

en: The toolbars in the Classic Paragraph and Classic blocks are narrower and show on focus.
uk_UA: Панелі інструментів у блоках Класичний абзац та Класичні вузькі та показуються на фокусі.

en: This affects buttons that are added by other plugins. These buttons will be appended to the top toolbar row instead of forming second, third, and forth rows.
uk_UA: Це впливає на кнопки, додані іншими плагінами. Ці кнопки буде додано до верхньої рядки панелі інструментів замість формування другого, третього і четвертого рядків.

en: This makes the Block Editor more familiar, easier to use, easier to get used to, and more compatible with your existing workflow.
uk_UA: Це робить редактор блоків більш звичним, легшим у використанні, легшим для звикання та більш сумісним з існуючим робочим процесом.

en: TinyMCE Advanced Settings Import
uk_UA: Імпорт налаштувань TinyMCE Advanced

en: TinyMCE Advanced requires WordPress version %1$s or newer. It appears that you are running %2$s. This can make the editor unstable.
uk_UA: Для роботи TinyMCE Advanced потрібен WordPress версії %1$s або вище. Схоже, що Ви працюєте на %2$s. Це може зробити роботу редактора нестійкою.

en: TinyMCE editors on the front end of the site
uk_UA: редакторів TinyMCE на зовнішній частині сайту для відвідувачів

en: To keep the table more responsive please use percentage values when setting widths.
uk_UA: Для збереження адаптивності таблиць використовуйте процентні відносини при встановленні ширини.

en: Toolbars for the Block Editor
uk_UA: Панелі інструментів для редактора блоків

en: Toolbars for the Classic Editor
uk_UA: Панелі інструментів класичного редактора

en: Toolbars for the Classic Paragraph and Classic blocks
uk_UA: Панелі інструментів для класичних абзаців і класичних блоків

en: Underline
uk_UA: Нижнє підкреслення

en: Unused Buttons
uk_UA: Невикористані кнопки

en: Unused buttons for the blocks toolbars
uk_UA: Невикористані кнопки для панелей інструментів блоків

en: Verify
uk_UA: Перевірити

en: When disabled, pressing the tab key will jump outside the editor area.
uk_UA: Якщо відключено, перехід по кнопці tab відбудеться за межі області редагування.

en: When inserting a table set the HTML border attribute to 1
uk_UA: При вставці таблиці встановлюється розмір HTML межа в 1.

en: Yes
uk_UA: Так

en: You can add multiple paragraphs, tables, galleries, embed video, set fonts and colors, and generally use everything that is available in the Classic Editor.
uk_UA: Можна додати декілька абзаців, таблиць, галерей, вставити відео, встановити шрифти та кольори, а також зазвичай використовувати все, що доступне в класичному редакторі.

en: https://wordpress.org/plugins/advanced-tinymce-configuration/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/plugins/advanced-tinymce-configuration/

en: https://wordpress.org/plugins/classic-editor/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/plugins/classic-editor/
