Themes - Rife Free - en to nl translation catalogue (816 entries)

en: "In lightbox" will load work content dynamically with JavaScript. Cause of that use JavaScripts plugins is very limited in such works. If you need page builder elements, then use normal mode.
nl: "In lightbox" zal werk dynamisch laden met JavaScript. Dit zorgt ervoor dat JavaScripts plugins maar beperkt werken bij deze werken. Als je paginabouwer elementen nodig hebt, gebruik dan gewone modus.

en: %1$d search result for "%2$s" | %1$d search results for "%2$s"
nl[0]: %1$d zoekresultaat voor "%2$s"
nl[1]: %1$d zoekresultaten voor "%2$s"

en: %1$s - Having %2$s less than 30 can hurt the import process. We recommend setting it to at least 60 if possible, even if only for the import process.
nl: %1$s - als %2$s minder dan 30 heeft, kan dit het importeerproces verstoren. We raden aan om het op minstens 60 in te stellen indien mogelijk, al is het maar voor het importeerproces.

en: %1$s - Having memory lower than 96 MB(we recommend 128 MB or more) can produce errors while importing demo data, depending on how many plugins you have active. See: %2$s
nl: %1$s - als je minder dan 96 MB geheugen hebt (we raden 128 MB of meer aan), kunnen er fouten optreden tijdens het importeren van demo gegevens, afhankelijk van hoeveel plugins je actief hebt. Zie: %2$s

en: %1$s - We can not determine the true memory limit that is set on your server. It is possible that your server admin blocked manipulating this limit. See: %2$s
nl: %1$s - we kunnen de werkelijke geheugen limiet die is ingesteld op je server niet bepalen. Het is mogelijk dat de beheerder van je server deze limiet heeft geblokkeerd. Zie: %2$s

en: %1$s - We recommend a minimum PHP version of 5.6. Having version 7 or higher is even better. See: %2$s
nl: %1$s - We adviseren minimaal PHP versie of 5.6. Versie 7 of hoger is nog beter. Bekijk: %2$s

en: %1$s - You should be fine with so much memory, however, depending on how many plugins you have active you should change it to 128 MB or more. See: %2$s
nl: %1$s - Met zoveel geheugen zouden dingen goed moeten gaan. Heb je echter veel plugins actief dan zou je het moeten veranderen naar 128 MB of meer. Bekijk: %2$s

en: %1$s installed and activated successfully.
nl: %1$s succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: %1$s installed successfully.
nl: %1$s is succesvol geïnstalleerd.

en: %1$s theme requires at least PHP version %2$s. You are running version %3$s. Please upgrade and try again.
nl: %1$s thema vereist tenminste PHP versie %2$s. Je gebruikt versie %3$s. Doe een upgrade en probeer nogmaals.

en: %1$s theme requires at least WordPress version %2$s. You are running version %3$s. Please upgrade and try again.
nl: %1$s thema vereist tenminste WordPress versie %2$s. Je gebruikt versie %3$s. Doe een upgrade en probeer nogmaals.

en: %1$s users can access our support forum in read mode and check if their issue was not explained or solved there. Read mode is available for anyone :-)
nl: %1$s gebruikers hebben toegang tot ons ondersteuningsforum en alleen-lezen modus en kunnen kijken of hun probleem is uitgelegd of opgelost. Alleen-lezen modus is voor iedereen beschikbaar :-)

en: %d comment | %d comments
nl[0]: %d reactie
nl[1]: %d reacties

en: %s - too low value for this setting might cause problems. Recommended 64MB or more.
nl: %s - te lage instelling kan problemen veroorzaken. Aanbevolen is 64MB of meer.

en: %s Import &amp; Info
nl: %s Importeren &amp; Info

en: %s or use Site Map below:
nl: %s of gebruik de sitemap hieronder:

en: 404 page template
nl: 404 pagina-template

en: <strong>Detailed setting for lightGallery are available in %s.</strong>
nl: <strong>Uitgebreide instellingen voor lightGallery zijn beschikbaar in %s.</strong>

en: <strong>Layout boxed & framed are available in %s.</strong>
nl: <strong>Layout boxed & met rand zijn beschikbaar in %s.</strong>

en: <strong>Light & dark variants are available in %s.</strong><br />
nl: <strong>Lichte & donkere varianten zijn beschikbaar in %s.</strong><br />

en: <strong>More effects are available in %s.</strong><br />
nl: <strong>Meer effecten zijn beschikbaar in %s.</strong><br />

en: <strong>More variants are available in %s.</strong>
nl: <strong>Meer varianten zijn beschikbaar in %s.</strong>

en: <strong>On load</strong> is called when the whole site, with all the images, is loaded, which can take a lot of time on heavier sites, and even more time on mobile devices. Also,  it can sometimes hang and never hide the preloader, when there is a problem with some resource. <br /><strong>On DOM ready</strong> is called when the whole HTML with CSS is loaded, so after the preloader is hidden, you can still see the loading of images. This is a much safer option.
nl: <strong>"On load"</strong> wordt aangeroepen wanneer de hele site, inclusief alle afbeeldingen, geladen is. Dit kan wat tijd vragen op zware sites, en zelfs wat meer tijd op mobiele apparaten. Ook kan het soms blijven hangen en de "preloader" niet meer verbergen, wanneer er een probleem is met een bron. <br /><strong>"On DOM ready"</strong> wordt aangeroepen wanneer de hele HTML met CSS geladen is. Dus nadat de "preloader" verborgen is, kun je het laden van de afbeeldingen nog zien gebeuren. Dit is een veel veiliger optie.

en: <strong>Setting custom page is available in %s.</strong>
nl: <strong>Instellen van aangepaste pagina is beschikbaar in %s.</strong>

en: <strong>Settings for individual tools icons & animated icons are available in %s.</strong>
nl: <strong>Instellingen voor alle gereedschap pictogrammen & geanimeerde pictogrammen zijn beschikbaar in %s.</strong>

en: <strong>Vertical header is available in %s.</strong>
nl: <strong>Verticale header is beschikbaar in %s.</strong>

en: A lightweight plugin that can help you speed up your website by optimizing various assets.
nl: Een lichtgewicht plugin die je kan helpen je site te versnellen door verschillende componenten te optimaliseren.

en: Accepted Items:
nl: Geaccepteerde items:

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate %2$s
nl: Activeer %2$s

en: Active
nl: Actief

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Video from Youtube/Vimeo
nl: Video toevoegen van YouTube/Vimeo

en: Add comment
nl: Reactie toevoegen

en: Add items at beginning of the list
nl: Items toevoegen bovenaan de lijst

en: Add sidebar
nl: Zijbalk toevoegen

en: After this many words post will be cut in the automatic mode.
nl: Na dit aantal woorden wordt het bericht ingekort in de automatische modus.

en: After turning on the mobile menu will be closed after clicking the link menu. This option is good for "one page" sites. For traditional websites, it is recommended to disable this option.
nl: Na het aanzetten van het mobiele menu wordt deze gesloten nadat je op het link menu hebt geklikt. Deze optie is goed voor "one page" sites. Voor traditionele sites is het aan te raden om deze optie uit te schakelen.

en: Album look
nl: Album weergave

en: Album media - Add images/videos
nl: Album media - afbeeldingen/video's toevoegen

en: Album meta: Categories
nl: Album meta: Categorieën

en: Albums list
nl: Albumlijst

en: Albums navigation
nl: Navigatie van albums

en: Albums settings
nl: Albums instellingen

en: All
nl: Alle

en: All installations and activations have been completed.
nl: Alle installaties en activeringen zijn afgerond.

en: All installations have been completed.
nl: Alle installaties zijn afgerond.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl: Alle plugins zijn succesvol geïnstalleerd en geactiveerd. %1$s

en: Allow for the mobile menu
nl: Toestaan voor mobiel menu

en: Alternative button
nl: Alternatieve knop

en: Alternative short top bar menu
nl: Alternatief kort menu in bovenbalk

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het installeren van %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Anchors
nl: Ankers

en: Animation between slides.
nl: Animatie tussen slides.

en: Animation color
nl: Animatiekleur

en: Apollo13 Framework Extensions
nl: Apollo13 Framework Extensies

en: Apollo13Themes on Twitter
nl: Apollo13Themes op Twitter

en: Apologies, but no results were found for the requested archive.
nl: Er zijn geen resultaten gevonden voor het opgevraagde archief.

en: Archives
nl: Archieven

en: Arcs
nl: Boog

en: Area height
nl: Hoogte van dit gebied

en: Attachment page
nl: Bijlagepagina

en: Author
nl: Auteur

en: Author Archives: %s
nl: Auteur archieven: %s

en: Author info
nl: Auteur info

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Available version:
nl: Beschikbare versie:

en: Back to %s
nl: Terug naar %s

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Background image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Basket sidebar
nl: Winkelmand zijbalk

en: Basket, sidebar, menu and search icons. It is also color for the text of "Tools button".
nl: Winkelmand, sidebar, menu en zoekiconen. Het is ook de kleur voor te tekst van "Gereedschapsknop".

en: Before the content
nl: Voor de inhoud

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
nl[0]: Start activering plugin
nl[1]: Start activering plugins

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl[0]: Start installatie plugin
nl[1]: Start installatie plugins

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
nl[0]: Begin met updaten van plugin
nl[1]: Begin met updaten van plugins

en: Below you can find various tools that can improve your site and workflow. All of these tools we use in our websites and recommend them as great help!
nl: Hieronder vind je verschillende gereedschappen die je site en workflow kunnen verbeteren. Wij gebruiken dit allemaal in onze sites en we kunnen ze van harte aanbevelen!

en: Black
nl: Zwart

en: Blog
nl: Site

en: Blog Archives
nl: Blog archieven

en: Blog post details
nl: Blogbericht gegevens

en: Blog settings
nl: Blog instellingen

en: Blog sidebar
nl: Blog zijbalk

en: Blurry
nl: Vaag

en: Bold 700
nl: Vet 700

en: Border
nl: Rand

en: Border color
nl: Randkleur

en: Border radius
nl: Randradius

en: Both off
nl: Geen van beide

en: Both on
nl: Beide

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Bottom border
nl: Onderrand

en: Bottom center
nl: Onder midden

en: Bottom left
nl: Onder links

en: Bottom right
nl: Onder rechts

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Brick margin
nl: Marge voor stenen

en: Bricks
nl: Stenen

en: Bricks columns
nl: Kolommen voor stenen

en: Bricks filter
nl: Stenenfilter

en: Buttons
nl: Knoppen

en: By %1$s
nl: Door %1$s

en: By clicking button
nl: Bij het klikken op een knop

en: By months
nl: Op maand

en: Can be overridden in each album.
nl: Kan overschreven worden voor ieder album.

en: Can be overridden in each work.
nl: Kan overschreven worden voor ieder werk.

en: Categories
nl: Categorieën

en: Categories in content
nl: Categorieën in inhoud

en: Category Archives: %s
nl: Categorie-archieven: %s

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Center fixed width
nl: Gecentreerd, vaste breedte

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Check what we have in stock here on features page.
nl: Kijk wat er beschikbaar is op de functiespagina.

en: Check what you can use for your site on designs page.
nl: Kijk wat je kunt gebruiken voor je site op onze ontwerppagina.

en: Children Navigation
nl: Submenu navigatie

en: Children Navigation + sidebar on the left
nl: Subnavigatie met sidebar links

en: Children Navigation + sidebar on the right
nl: Subnavigatie met sidebar rechts

en: Choose & move to next step
nl: Kiezen en doorgaan naar de volgende stap

en: Choose between image, video and images slider. For the image use the Featured Image option. For the <strong>Images slider</strong> you need plugin the <a href="https://wordpress.org/plugins/featured-galleries/" target="_blank">Featured galleries</a>.
nl: Kies tussen afbeelding, video en afbeeldingenslider. Voor afbeeldin kies de optie voor uitgelichte afbeelding. Voor de <strong>afbeeldingenslider</strong> heb je de plugin <a href="https://wordpress.org/plugins/featured-galleries/" target="_blank">Featured galleries</a> nodig.

en: Choose the proportions of the bricks
nl: Kies de afmetingen van de stenen

en: Circle Illusion
nl: Cirkel illusie

en: Circles
nl: Rond

en: Classic
nl: Klassiek

en: Classic(to side)
nl: Klassiek (aan de zijkant)

en: Clear field
nl: Veld wissen

en: Click and enter your password to view content
nl: Klik en voer je wachtwoord in om de inhoud te zien

en: Close menu after click
nl: Menu sluiten na klikken

en: Closing icon
nl: Sluiten pictogram

en: Cloud circle
nl: Wolkcirkel

en: Color
nl: Kleur

en: Color of navigation bullets
nl: Kleur van navigatie-punten

en: Comment navigation
nl: Reactienavigatie

en: Commented
nl: Gereageerd

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Comments number
nl: Aantal reacties

en: Community Support
nl: Community ondersteuning

en: Contact Apollo13Themes
nl: Contact opnemen met Apollo13Themes

en: Contain
nl: Bevatten

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Layout
nl: Inhoud lay-out

en: Content column
nl: Kolom voor inhoud

en: Content width
nl: Inhoud breedte

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
nl: Kon de PHP-versie niet bepalen omdat phpversion() niet beschikbaar is.

en: Cover
nl: Omslagafbeelding

en: Cover the whole screen
nl: Bedek het volledige scherm

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom background
nl: Eigen achtergrond

en: Custom cursor image
nl: Eigen cursorafbeelding

en: Daily Archives: %s
nl: Dagelijkse archieven: %s

en: Daniel &amp; Air. from Apollo13Themes.
nl: Daniel &amp; Air. van Apollo13Themes.

en: Date of publish or last update
nl: Datum van publicatie of laatste update

en: Default
nl: Standaard

en: Default bullets icon
nl: Standaard pictogram voor opsommingsteken's

en: Default but I want to change the background image
nl: Standaard maar ik wil wel de achtergrondafbeelding aanpassen

en: Default for pages
nl: Standaard voor pagina's

en: Demo Data Directory
nl: Demo gegevens folder

en: Depending on the actual width of the screen, the available space for bricks may be smaller, but never greater than this number.
nl: Afhankelijk van de echte breedte van het scherm, kan de beschikbare ruimte voor de stenen nog minder zijn, maar nooit groter dan dit getal.

en: Depending on what background you have set up, choose proper option.
nl: Kies de juiste optie, afhankelijk van welke achtergrond je ingesteld hebt.

en: Design Importer
nl: Design Importeerder

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled, show only default header fixed
nl: Uitgeschakeld, toon alleen standaard header (fixed)

en: Disabled, show only default header(not fixed)
nl: Uitgeschakeld, toon alleen standaard header (niet fixed)

en: Dismiss this notice
nl: Negeer dit bericht

en: Display "Read more" link
nl: Toon "verder lezen"-link

en: Display anchors in address bar
nl: Ankers tonen in adresbalk

en: Display it on mobiles
nl: Tonen op mobiel

en: Display of posts video
nl: Video tonen van bericht

en: Display post Media
nl: Media tonen in bericht

en: Display thumbnails instead of video
nl: Thumbnails tonen i.p.v. video

en: Displayed in text content
nl: Weergeven in tekstinhoud

en: Displays list of post tags under a post content.
nl: Toont een lijst van bericht tags onder de inhoud van een bericht.

en: Do You want to delete selected One Page Navigation Pointer?
nl: Wil je de een pagina navigatie aanwijzer verwijderen die geselecteerd is?

en: Do not display it
nl: Niet weergeven

en: Do not show this notification again
nl: Laat deze melding niet nog eens zien

en: Does not work for footer widgets.
nl: Werkt niet voor footer widgets.

en: Dots
nl: Stippen

en: Drag and drop to change order of icons. Only filled links will show up as social icons.
nl: Versleep de pictogrammen om de volgorde te wijzigen. Alleen gevulde links worden getoond.

en: Drop
nl: Verlagen

en: Each month we are adding new beautiful designs that you can use on sites that you build. Designs target various niches & also general purpose pages.
nl: Elke maand voegen we nieuwe ontwerpen toe die je kunt gebruiken op je sites. Onze ontwerpen zijn gericht op verschillende niches en ook op meer algemene toepassingen.

en: Each row from new line
nl: Elke rij op een nieuwe regel

en: Edit
nl: Bewerken

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Exclude from the Albums list page
nl: Uitsluiten van pagina met albumlijst

en: Exclude from the Works list page
nl: Uitsluiten van pagina met werklijst

en: Export
nl: Exporteren

en: External Source
nl: Externe bron

en: Fade
nl: Vervagen

en: Faded out Designs are available only in Rife Pro. You can preview them from here by clicking on each Design and then using "Live preview" button.
nl: Uitgeveegde ontwerpen zijn beschikbaar in Rife Pro. Je kunt de voorbeelden hier bekijken wanneer je voor ieder ontwerp klikt op de knop "Live voorbeeld".

en: Fall down
nl: Vallen

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Featured media
nl: Uitgelichte media

en: First on the list, first displayed
nl: Eerste op de lijst, eerste getoond

en: First on the list, last displayed
nl: Eerste op de lijst, laatste getoond

en: First paragraph
nl: Eerste alinea

en: Fit Horizontally
nl: Horizontaal inpassen

en: Fit Vertically
nl: Verticaal inpassen

en: Fit always
nl: Altijd passend

en: Fit images
nl: Afbeeldingen inpassen

en: Fit landscape
nl: Landschap passend

en: Fit portrait
nl: Portret passend

en: Fit when needed
nl: Passend maken wanneer nodig

en: Font Family
nl: Lettertype

en: Font Subsets
nl: Subsets van lettertype

en: Font Weights & Styles
nl: Gewicht en stijl van lettertype

en: Font for Titles/Headings:
nl: Lettertype voor titels/koppen:

en: Font for main navigation menu and overlay menu:
nl: Lettertype voor hoofdmenu en bedekkingsmenu:

en: Font for normal(content) text:
nl: Lettertype voor gewone inhoud:

en: Font for text logo:
nl: Lettertype voor tekstlogo:

en: Font size
nl: Lettertype grootte

en: Font weight
nl: Lettertype gewicht

en: Fonts settings
nl: Lettertype instellingen

en: Footer widget area(Header horizontal)
nl: Footer widget-gebied (Header horizontaal)

en: For Rife Pro users we offer premium support, which means we can help you more closely & faster with issues that you may encounter.
nl: Aan Rife Pro gebruikers bieden we premium ondersteuning. We kunnen je beter en sneller helpen met problemen die je mogelijk tegenkomt.

en: For example Retina(iPhone/iPad) screen has HIGH DPI screen.
nl: Bijvoorbeeld Retinaschermen van iPhone en iPad hebben een hoog-DPI scherm.

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Full
nl: Vol

en: Full size is %s pixels
nl: Volledige grootte is %s pixels

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Full width + fixed content
nl: Volledige breedte met vaste inhoud

en: Full width + padding
nl: Volledige breedte met padding

en: General
nl: Algemeen

en: General layout
nl: Algemene lay-out

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Get Help
nl: Hulp verkrijgen

en: Get more details in Rife Pro tab.
nl: Krijg meer info in de Rife Pro tab.

en: Global for all albums.
nl: Globaal voor alle albums.

en: Global for all works.
nl: Globaal voor alle werken.

en: Global settings
nl: Globale instellingen

en: Go back
nl: Ga terug

en: Go to Customizer
nl: Ga naar customizer

en: Go to Design Importer
nl: Ga naar de Design Importeerfunctie

en: Go to our %1$s or go back to %2$s
nl: Ga naar onze %1$s of ga terug naar %2$s

en: Go to shop
nl: Ga naar winkel

en: Good for better readability of slide titles.
nl: Goed voor een betere leesbaarheid van titels van slides.

en: Gradient above photos
nl: Kleurverloop boven afbeeldingen

en: Great speed with flawless support - a managed hosting for WordPress. In terms of speed, hosting is the first thing you have to upgrade to make your website fly!
nl: Hoge snelheid met onberispelijke ondersteuning - een managed hosting voor WordPress. Op het gebied van snelheid is hosting het eerste dat je moet upgraden om je site te laten vliegen!

en: Header color variants
nl: Header kleur varianten

en: Header settings
nl: Header instellingen

en: Header(vertical) default widget area
nl: Header (verticaal) standaard widget gebied

en: Headings
nl: Koppen

en: Height
nl: Hoogte

en: Here you can set your Privacy Policy page
nl: Hier kun je de pagina instellen voor het privacybeleid

en: Hidden sidebar
nl: Verborgen zijbalk

en: Hide content under the header
nl: Verberg inhoud onder de header

en: Hide event
nl: Event verbergen

en: Highlight
nl: Gearceerd

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Hover effect
nl: Hoveren effect

en: How big the zooming effect will be
nl: Hoe sterk het zoomeffect zal zijn

en: How many ms should pass between printing each character. Bigger value is slower writing.
nl: Hoeveel ms. moet er voorbij gaan voor het weergeven van ieder karakter. Grotere waarde geeft langzamer schrijven.

en: How pictures will fit in the area of the slider. <strong>Fit when needed</strong> is best suited for small images that should not be stretched to larger sizes, only to smaller ones (so that they are always completely visible).
nl: Hoe afbeeldingen passen binnen de slider. <strong>Passen wanneer nodig</strong> is passend voor kleine afbeeldingen die niet uitgerekt mogen worden. Afbeeldingen mogen alleen verkleind worden zodat ze altijd volledig zichtbaar zijn.

en: How to do it is explained in the documentation here.
nl: Hoe dat te doen is uitgelegd in de documentatie hier.

en: How to fit the background image
nl: Hoe de achtergrondafbeelding in te passen

en: How to open work
nl: Hoe een werk te openen

en: How to place items in rows
nl: Hoe de items in rijen te plaatsen

en: How to update your PHP version
nl: Hoe je PHP versie te updaten

en: I am done with Selecting Items
nl: Ik ben klaar met het selecteren van items

en: Icon
nl: Icoon

en: If autoplay is on, slider will run on page load.
nl: Als automatisch afspelen aanstaat, zal de slider uitvoeren na het laden van de pagina.

en: If disabled it will display standard WooCommerce thumbnails.
nl: Wanneer uitgeschakeld worden de standaard WooCommerce thumbnails getoond.

en: If disabled it will not show anchors, in the address bar of your browser, when they are clicked or entered. So address like %1$s will be displayed as %2$s.
nl: Wanneer dit uitgeschakeld is worden ankers niet getoond in de adresbalk van de browser bij klikken of ingaan. Dus een adres zoals %1$s wordt getoond als %2$s.

en: If disabled it will show all written lines as separate paragraphs on small devices(less than 600 pixels wide). It is good to disable it to save CPU of your user devices, and to remove "jumping screen" effect on smaller screens.
nl: Wanneer dit uitgeschakeld is zal het alle geschreven regels als afzonderlijke paragrafen tonen op smalle apparaten (minder dan 600 pixels breed). Het kan goed zijn dit uit te schakelen om CPU tijd te sparen voor de apparaten van je gebruikers en om "springend scherm" effect te voorkomen op kleinere schermen.

en: If enabled it will scroll to anchor after it is clicked on the same page. It can, however, conflict with plugins that uses the same mechanism, and the page can scroll in a weird way. In such case disable this feature.
nl: Wanneer dit ingeschakeld is zal klikken binnen dezelfde pagina leiden naar het anker. Dit kan echter ook conflicteren met plugins die deze zelfde methode gebruiken, wat zal zorgen voor vreemd gedrag. In dat geval is het beter deze functie uit te schakelen.

en: If enabled, it highlights(font size and color) the first paragraph in the content(blog, post, page).
nl: Wanneer ingeschakeld wordt de eerste aline gearceerd (tekstgrootte en kleur). Dit geldt voor blog, bericht, pagina.

en: If enabled, navigation leads to the next/previous item in the same category. If disabled, it will navigate through items according to the order of the "publication date".
nl: Wanneer ingeschakeld zal de navigatie leiden naar volgend/vorig item in dezelfde categorie. Wanneer uitgeschakeld zal er genavigeerd worden tussen items in volgorde van publicatiedatum.

en: If enabled, the theme will use a lightbox to display images in the post content. To work properly, Images should link to "Media File".
nl: Wanneer ingeschakeld, zal het thema een lightbox gebruiken om afbeeldingen in berichten te tonen. Voor een goede werking moeten afbeeldingen linken naar "mediabestand".

en: If enabled, the video will be displayed in the lightbox.
nl: Wanneer ingeschakeld zal de video in de lightbox getoond worden.

en: If enabled, then it will affect displaying in bricks and slider option, and also in lightbox.
nl: Wanneer ingeschakeld, heeft het invloed op weergave in stenen en slider optie, alsook op de lightbox.

en: If enabled, then this Album will not be listed on the Albums list page, but you can still select it for the front page or in other places.
nl: Wanneer ingeschakeld, wordt dit album niet getoond op de albumlijst, maar je kunt het nog steeds selecteren op de voorpagina of op andere plekken.

en: If enabled, then this Work will not be listed on the Works list page, but you can still select it for the front page or in other places.
nl: Wanneer ingeschakeld, wordt dit werk niet getoond op de werklijst. Het is wel te selecteren op de voorpagina en op andere plekken.

en: If left empty then the button will not be displayed.
nl: Wanneer leeg gelaten wordt de knop niet getoond.

en: If thumbnails are enabled, should they be open by default?
nl: Als thumbnails ingeschakeld zijn, moeten ze standaard geopend worden?

en: If you are looking for even more features or Designs, you can always try Rife Pro version.
nl: Wil je nog meer functies of ontwerpen, kijk dan eens naar de Rife Pro versie.

en: If you are looking for more beautiful and Free templates for Elementor try our Templates pack. It also includes new Elementor widgets.
nl: Als je meer goede en gratis templates wilt voor Elementor, probeer onze Templates bundel. Het bevat ook nieuwe Elementor widgets.

en: If you are using AddToAny plugin for sharing, then you should check these options.
nl: Wanneer je de AddToAny plugin gebruikt voor delen, dan wil je deze opties aanvinken.

en: If you choose <strong>Page</strong> then make sure that in <a href="%s">WordPress Homepage Settings</a> you have selected <strong>A static page</strong>, that you wish to use as the front page.
nl: Als je kiest voor een <strong>Pagina</strong>, zorg dan dat in de <a href="%s">WordPress Homepage Instellingen</a> die <strong>Statische pagina</strong> je geselecteerd is die je ook wenst te gebruiken als voorpagina.

en: If you disable this then menu will not switch to mobile menu. You should consider disabling this option only if you have a clean header with a short menu.
nl: Wanneer je dit uitschakelt zal het menu niet wisselen naar het mobiel menu. Je zou deze optie alleen moeten overwegen als je een eenvoudige header hebt met een kort menu.

en: If you do not plan to use theme header or want to replace it with something else, just disable it here.
nl: Als je de thema-header niet wilt gebruiken of iets anders wilt gebruiken, schakel het dan hier uit.

en: If you have a spare 2 minutes please rate our Rife Free theme. If not, no big deal, just keep on rocking :-)
nl: Als je 2 minuten over hebt, waardeer dan ons Rife Free thema. Zo niet, geen probleem, just keep on rocking :-)

en: If you have an existing website, then you can start from scratch by changing theme options.
nl: Als je al een bestaande site hebt, dan kun je helemaal opnieuw beginnen door de thema opties te wijzigen.

en: If you have an existing website, you can also try to import one of our designs to speed up your work. You will have to do it without demo data.
nl: Als je al een bestaande site hebt, kun je ook proberen om een van onze ontwerpen te importeren om je werk te versnellen. Je zult het echter zonder demo gegevens moeten doen.

en: If you have fresh installation then it would be good time to import one of our designs.
nl: Als je een nieuwe installatie hebt dan kan het een goed idee zijn om één van onze ontwerpen te importeren.

en: If you have question about how something works, or you feel like you have found bug please come to our support forum! It is the best place, where we can work together to solve issues and explain various topics.
nl: Als je vragen hebt over hoe iets werkt of je denkt een fout gevonden te hebben, gebruik ons ondersteuningsforum. Het is de beste plek om samen problemen op te lossen en verschillende onderwerpen uit te leggen.

en: If you need to edit social links go to <a href="%s">Social icons</a> settings.
nl: Als je de sociale links wilt bewerken, ga naar <a href="%s">Social pictogrammen</a> instellingen.

en: If you use Elementor or WPBakery Page Builder, then you can decide to show header after the content is scrolled to Nth row. Thanks to that you can have a clean welcome screen.
nl: Wanneer je Elementor of WPBakery Page Builder gebruikt, kun je ervoor kiezen om de header te tonen nadat de inhoud naar de zoveelste rij is geschoven. Op die manier kun je een eenvoudig welkomstscherm hebben.

en: If you use more than one word in the logo, you can use <code>&amp;nbsp;</code> instead of a white space, so the words will not break into many lines.
nl: Wanneer je meer dan een enkel woord gebruikt in het logo, kun je de <code>&amp;nbsp;</code> gebruiken i.p.v. een spatie, zodat de woorden niet op meerdere regels geplaatst worden.

en: If you want to be able to change the logo in header color variants (light and dark variants) or in the sticky header variant, then enable this option.
nl: Wanneer je het logo wilt kunnen wijzigen in kleurvarianten van het logo (licht en donker) of in de sticky header variant, schakel dan deze optie in.

en: If you want to change the font for logo go to <a href="%s">Font settings</a>.
nl: Wanneer je het lettertype voor het logo wil kunnen wijzigen, ga dan naar <a href="%s">Lettertype instellingen</a>.

en: If you want to have a different color in the lower part than in the footer widgets.
nl: Als je een andere kleur wilt in het onderste deel dan voor de footer widgets.

en: If you want to use theme header color variants(light and dark variants) or the sticky header variant, then enable this option. Some settings of the header can then be overridden in color & sticky variants.
nl: Als je de kleurvarianten voor de header wilt gebruiken (licht en donker) of de sticky header variant, schakel deze optie dan in. Sommige instellingen kunnen overschreven worden in kleur & sticky varianten.

en: If you wish to use some other plugin/script for images and items, you can switch off default theme lightbox. If you are planning to use different lightbox script instead, then you will have to do some extra work with scripting to make it work in every theme place.
nl: Wanneer je een andere plugin of script wilt gebruiken, kun je de standaard thema-lightbox uitschakelen. Wil je een ander lightbox script gebruiken, dan is er wat script-werk nodig om het overal goed te laten werken.

en: If your items have different heights, you can start each row of items from a new line instead of the masonry style.
nl: Als je items verschillende hoogte hebben, kun je elke rij beginnen vanaf een nieuwe regel i.p.v. de masonry opmaak.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image for HIGH DPI screen
nl: Afbeelding voor HOOG DPI scherm

en: Image optimization is one element that can cut off your page weight by 50 percent or more. Check this great plugin & service to achieve better results in no time.
nl: Optimalisatie van afbeeldingen is iets dat 50% van het gewicht van je pagina kan afhalen. Kijk eens naar deze plugin en dienst om snel betere resultaten te behalen.

en: Images slider
nl: Afbeeldingenslider

en: In Pro version of Rife theme, you get access to much more features, that can help make your page more useful & beautiful.
nl: In de Pro versie van het Rife thema krijg je toegang tot meer functies, waarmee je pagina meer kan en mooier is.

en: In the Manual mode, excerpts are used only if you add the "Read More Tag" (&lt;!--more--&gt;).<br /> In the Automatic mode, if you will not provide the "Read More Tag" or explicit excerpt, the content of the post will be truncated automatically.<br /> This setting only concerns blog list, archive list, search results.
nl: In handmatige modus worden samenvattingen gebruikt alleen wanneer je de "Verder lezen" tag (&lt;!--more--&gt;) toevoegt.<br /> In automatische modus, wanneer je niet de "Verder lezen" tag toevoegt of expliciet de samenvatting gebruikt, wordt de inhoud van het bericht automatisch ingekort.<br /> Deze instelling geldt alleen voor de bloglijst, archieflijst en zoekresultaten.

en: Increasing memory allocated to PHP
nl: Verhoog de geheugenlimiet voor PHP

en: Infinity
nl: Oneindig

en: Info
nl: Informatie

en: Inside the content
nl: Binnen de inhoud

en: Install
nl: Installeren

en: Install %2$s
nl: Installeer %2$s

en: Install Plugins
nl: Installeer plugins

en: Install Required Plugins
nl: Installeer verplichte plugins

en: Installed But Not Activated
nl: Geïnstalleerd maar niet geactiveerd

en: Installed version:
nl: Geïnstalleerde versie:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin %1$s (%2$d/%3$d) wordt geïnstalleerd

en: Installing Plugin: %s
nl: Installeren plugin: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Installeren en activeren van plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: It defines how the image will scroll in the background while the page is scrolled down.
nl: Het bepaalt hoe de afbeelding in de achtergrond verschuift wanneer de gebruiker op pagina naar beneden gaat.

en: It is a maximum number of columns displayed on larger devices. On smaller devices, it can be a lower number of columns.
nl: Het is een maximun aantal kolommen dat getoond wordt op grotere apparaten. Op kleinere apparaten kan het een kleiner aantal kolommen zijn.

en: It is active only if it contains active widgets. After activation, displays the opening button in the header.
nl: Het is alleen actief wanneer er actieve widgets zijn. Na activering toont het de openen knop in de header.

en: It is always available sidebar (but only active if WooCommerce is installed and activated), that is activated by clicking on the icon in the header. You should put a shopping cart widget there, as well as, for example, several special widgets.
nl: Het is een altijd beschikbare zijbalk (maar alleen actief wanneer WooCommerce actief is), die geactiveerd wordt door het klikken op een pictogram in de header. Je zou hier de winkelwagen kunnen plaatsen, samen met enkele toepasselijke widgets.

en: It is always available sidebar, that is activated by clicking on the icon in the header. Good for some special menus or other tips/information for the user.
nl: Deze sidebar is altijd beschikbaar en wordt geactiveerd door te klikken op het icoon in de header. Het is goed geschikt voor speciale menu's en andere tips/informatie voor de gebruiker.

en: It only affects the widgets in the vertical sidebars.
nl: Het heeft alleen effect op widgets in de verticale zijbalken.

en: It will be only used for the background that is repeated. If the background is set to not repeat this value will be ignored.
nl: Het wordt alleen gebruikt voor de achtergrond die herhaald wordt. Als de achtergrond niet herhaald wordt dan wordt deze waarde genegeerd.

en: It will be used on devices less than 768 pixels wide.
nl: Wordt gebruikt op apparaten minder dan 768 pixels breed.

en: It will change WordPress default search function to make shop search. So when this is activated search function in header or search widget will act as WooCommerece search widget.
nl: Dit verandert de WordPress zoekfunctie zodat de winkel doorzocht wordt. Wanneer dit ingeschakeld is dan wordt de zoekfunctie in de header en zoekwidget gebruikt als WooCommerce zoekwidget.

en: It will change the default white background color that is set under content on pages, blog, posts, works, and albums.
nl: Dit verandert de standaard witte achtergrondkleur van de inhoud op pagina's, blog, berichten, werk en albums.

en: It will display your images/videos from the first to the last or in a different way.
nl: Dit zal je afbeeldingen en video's tonen van eerste tot laatste of op een andere manier.

en: It works only for first level links.
nl: Het werkt alleen voor links op het eerste niveau.

en: It works only for images. If you change the theme option, which is called "Display thumbnails instead of video", then for videos that have set a featured image, it will also work.
nl: Het werkt alleen voor afbeeldingen. Als je de themaoptie "Toon thumbnails i.p.v. video" wijzigt, dan zal dit ook werken voor video's die een uitgelichte afbeelding ingesteld hebben.

en: It works only on large screens(1025px wide or more).
nl: Het werkt alleen op grote schermen (1025px breed of meer).

en: It works only on mobile devices(1024px wide or less).
nl: Het werkt alleen op mobiele apparaten (1024px breed of minder).

en: Items order
nl: Volgorde van items

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Its main function is to make texts more visible
nl: De hoofdfunctie is om tekst meer leesbaar te maken

en: Just center
nl: Gewoon centreren

en: Just come and say hi :-)
nl: Kom hier en zeg hallo :-)

en: Latest 50 posts
nl: Laatste 50 berichten

en: Layout
nl: Lay-out

en: Layout &amp; Sidebar
nl: Lay-out &amp; zijbalk

en: Lazy load
nl: Lazy-load

en: Leave empty if you do not need anything fancy
nl: Laat leeg als je dit niet nodig hebt

en: Leave empty to not set any background
nl: Leeg laten om geen afbeelding in te stellen

en: Left
nl: Links

en: Left fixed width
nl: Links vaste breedte

en: Left fixed width + padding
nl: Links, vaste breedte met padding

en: Left/right padding
nl: Links/rechts padding

en: Letter Spacing
nl: Letter spatiëring

en: Light Gallery
nl: Licht galerij

en: Lightbox settings
nl: Lightbox instellingen

en: Link to full-size image
nl: Link naar afbeelding op volledige grootte

en: Links to next and prev post.
nl: Links voor volgend en vorig bericht.

en: Live preview
nl: Live voorbeeld

en: Load more
nl: Meer laden

en: Loading next items
nl: Volgende items laden

en: Look of products on list
nl: Weergave van producten in de lijst

en: Lower part
nl: Onderste deel

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Main page
nl: Hoofdpagina

en: Main titles
nl: Belangrijkste koppen

en: Manual
nl: Handmatig

en: Mark item
nl: Markeer item

en: Max Upload Size
nl: Max Upload-grootte

en: Max width
nl: Max breedte

en: Maybe later&#8230;(hide for 7 days)
nl: Misschien later&#8230;(verberg voor 7 dagen)

en: Media bottom margin
nl: Media ondermarge

en: Media top margin
nl: Media bovenmarge

en: Mega-Menu separator color
nl: Mega-Menu kleur scheidingsteken

en: Middle center
nl: Midden midden

en: Middle left
nl: Midden links

en: Middle right
nl: Midden rechts

en: Minimum required version:
nl: Minimaal benodigde versie:

en: Miscellaneous
nl: Overige

en: Mobile menu
nl: Mobiel menu

en: Monthly Archives: %s
nl: Maandelijkse archieven: %s

en: More Designs!
nl: Meer ontwerpen!

en: More features
nl: Meer functies

en: More info
nl: Meer info

en: Mouse cursor
nl: Muiscursor

en: Name of sidebar
nl: Naam van zijbalk

en: Narrow
nl: Smal

en: Narrow the entire header as well
nl: Versmal ook de gehele header

en: Navigate by categories
nl: Navigeren volgens categorie

en: New
nl: Nieuw

en: Newer Comments
nl: Nieuwere reacties

en: Next
nl: Volgende

en: Next article
nl: Volgende artikel

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
nl: Geen actie ondernomen. Plugin %1$s was al actief.

en: No hiding sticky
nl: Sticky niet verbergen

en: No plugins are available to be activated at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar om te activeren.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar om te installeren.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar om te worden geüpdatet.

en: No plugins to install, update or activate.
nl: Geen plugins om te installeren, bij te werken of te activeren.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nl: Er werden geen plugins geselecteerd om geactiveerd te worden. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nl: Er werden geen plugins geselecteerd om te worden geïnstalleerd. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nl: Er zijn geen plugins geselecteerd om te worden geüpdatet. Geen actie ondernomen.

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal 400
nl: Normaal 400

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Not selected
nl: Niet geselecteerd

en: Number of words to cut post
nl: Aantal woorden om bericht in te korten

en: Off
nl: Uit

en: Older Comments
nl: Oudere reacties

en: On
nl: Aan

en: On DOM ready
nl: Bij DOM klaar

en: On dark
nl: Bij donker

en: On light
nl: Bij licht

en: On load
nl: Op load

en: On scroll
nl: Bij schuiven

en: On these pages you can get info what is new, import designs and get help if you will ever need it.
nl: Op deze pagina's vind je informatie over wat er nieuw is, kun je ontwerpen importeren en hulp verkrijgen wanneer nodig.

en: One line, logo on side
nl: Enkele regel, logo ernaast

en: One line, menu centered
nl: Eén regel, menu gecentreerd

en: Online Documentation
nl: Online documentatie

en: Online documentation is always most up to date if it comes to explaining how to work with the theme. It will come handy as the first source when you trying to work out problematic topics.
nl: De online documentatie is altijd het meest actueel als het gaat om het uitleggen van hoe je met het thema kunt werken. Het is handig als eerste bron wanneer je probeert lastige onderwerpen uit te werken.

en: Only %s on the left
nl: Alleen %s links

en: Only %s on the right
nl: Alleen %s rechts

en: Only bottom
nl: Allen onder

en: Only children Navigation on the left
nl: Alleen sub navigatie links

en: Only children Navigation on the right
nl: Alleen subnavigatie rechts

en: Only icons
nl: Alleen iconen

en: Only top
nl: Alleen boven

en: Opacity
nl: Doorzichtigheid

en: Open
nl: Openen

en: Open bricks to lightbox
nl: Open stenen in lightbox

en: Open link in new tab
nl: Open link in nieuwe tab

en: Opening effect
nl: Open effect

en: Opening icon
nl: Openen-icoon

en: Opening/Closing icons
nl: Openen/Sluiten iconen

en: Original size
nl: Originele afmetingen

en: Other elements
nl: Andere elementen

en: Other shop pages
nl: Andere winkelpagina's

en: Out of stock
nl: Niet op voorraad

en: Overlay
nl: Bedekking

en: Overlay color
nl: Bedekkingskleur

en: Override normal settings
nl: Normale instellingen overschrijven

en: PHP Post Max Size
nl: PHP bericht maximum grootte

en: PHP Time Limit
nl: PHP tijdslimiet

en: PHP Version
nl: PHP versie

en: Page
nl: Pagina

en: Page background
nl: Pagina-achtergrond

en: Page details
nl: Paginagegevens

en: Page preloader
nl: Pagina voorlader

en: Page settings
nl: Pagina instellingen

en: Page sidebar
nl: Pagina zijbalk

en: Pages
nl: Pagina’s

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Password protected page template
nl: Met wachtwoord beveiligde pagina template

en: Pattern above photos
nl: Patroon boven afbeeldingen

en: People details
nl: Mensengegevens

en: Please contact the administrator of this site for help.
nl: Neem voor hulp contact op met de beheerder van deze site.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
nl: Neem contact op met de plugin provider en vraag hen om hun plugin te verpakken volgens de WordPress richtlijnen.

en: Please try another search term
nl: Probeer een andere zoekterm

en: Plugin activated successfully.
nl: Plugin succesvol geactiveerd.

en: Plugin activation failed.
nl: Plugin activatie mislukt.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nl: Plugin niet geactiveerd. Een hogere versie van %s is nodig voor dit thema. Update de plugin.

en: Pop
nl: Schokje

en: Pop text
nl: Pop tekst

en: Pop up basket
nl: Pop-up mand

en: Position
nl: Positie

en: Post info
nl: Berichtinfo

en: Post look
nl: Berichtweergave

en: Post media
nl: Bericht media

en: Post sidebar
nl: Bericht zijbalk

en: Posts list
nl: Berichtenlijst

en: Posts list refers to Blog, Search and Archives pages
nl: Berichtenlijst staat voor blog-, zoek- en archiefpagina's

en: Posts navigation
nl: Berichten navigatie

en: Predefined
nl: Vooringesteld

en: Premium Support
nl: Premium ondersteuning

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous article
nl: Vorige artikel

en: Privacy Policy Link
nl: Link naar privacybeleid

en: Products list
nl: Productlijst

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Published %1$s
nl: Gepubliceerd %1$s

en: Push
nl: Duwen

en: Random
nl: Willekeurig

en: Rate Rife Free
nl: Waardeer Rife Free

en: Read more
nl: Verder lezen

en: Read more details in the documentation.
nl: Lees meer hierover in de documentatie.

en: Read more details on our Blog
nl: Lees meer op ons blog

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Recommended Tools
nl: Aanbevolen gereedschappen

en: Related products
nl: Gerelateerde producten

en: Releasing website in few languages is a lot of work. Use the WPML plugin to get much help with this.
nl: Het vrijgeven van een site in meerdere talen is veel werk. Gebruik de WPML plugin om hierbij veel hulp te krijgen.

en: Remove item
nl: Item verwijderen

en: Remove selected
nl: Geselecteerde verwijderen

en: Remove this sidebar
nl: Deze zijbalk verwijderen

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Repeat X
nl: Herhaal X

en: Repeat Y
nl: Herhaal Y

en: Required
nl: Verplicht

en: Required Update not Available
nl: Verplichte update niet beschikbaar

en: Requires Update
nl: Bijwerken vereist

en: Return to %s
nl: Terug naar %s

en: Return to Required Plugins Installer
nl: Terug naar het installatiescherm voor verplichte plugins

en: Return to the Dashboard
nl: Ga terug naar het dashboard

en: Reveal
nl: Onthullen

en: Reverse slide out
nl: Omgekeerde slide

en: Rife Elementor Extensions
nl: Rife Elementor Extensies

en: Rife Elementor Extensions &amp; Templates
nl: Rife Elementor Extensies &amp; Templates

en: Rife Free is a great portfolio and photography WP theme with 7 ready-to-use demo layouts. It is also perfect for business, blogging websites and for your shop because it is WooCommerce compatible. More cool features in the Rife theme are the: &#10003; Writing Effect &#10003; One Page Mode &#10003; Mobile/Touch Friendly Image & Video Slider &#10003; Bricks Gallery for Photographers &#10003; Mega Menu &#10003; Post Grid &#10003; Google Fonts &#10003; Hidden Sidebar and many more. Over 450 options to change in the Customizer and much more in each page, post, album or work. We also integrate Schema.org which helps your website be more visible to search engines. Elementor compatibility will help you make your great website even more natural. The theme is RTL and translation-ready (WPML). &#9733; Check our demos for more details: https://apollo13themes.com/rife/designs/
nl: Rife Free is een gewelding portfolio en fotografie WP thema met 7 kant-en-klare demo-layouts. Het is ook perfect voor zakelijk, blogsites en voor je webshop omdat het geschikt is voor WooCommerce. Meer coole mogelijkheden in het Rife thema zijn: &#10003;Schrijf-effect &#10003; "Eén-pagina"-modus &#10003; Mobiel/Touch-vriendelijke slider voor afbeeldingen en video's &#10003; Stenengalerij voor fotografen &#10003; Mega-Menu &#10003; Berichtenraster &#10003; Google Fonts &#10003; Verborgen zijbalk en nog veel meer. Meer dan 450 opties zijn beschikbaar in de Customizer en nog veel meer in ieder bericht, pagina, album of werk. We hebben ook Schema.org geïntegreerd, wat helpt om je site zichtbaar te maken voor zoekmachines. Elementor compatibiliteit helpt je om een geweldige site te maken op een meer prettige manier. Het thema is RTL en vertaal-voorbereid (WPML). &#9733; Bekijk onze demo's voor meer indrukken: https://apollo13themes.com/rife/designs/

en: Right
nl: Rechts

en: Right fixed width
nl: Rechts, vaste breedte

en: Right fixed width + padding
nl: Rechts vaste breedte + padding

en: Sample text with <strong>some bold words</strong>, <em>some italic ones</em> and numbers 1 2 3 4 5 6 7 8 9 :-)
nl: Voorbeeldtekst met <strong>enkele vette woorden</strong>, <em>enkele cursieve woorden</em> en de getallen 1 2 3 4 5 6 7 8 9 :-)

en: Scale down
nl: Naar beneden bijschalen

en: Scroll to anchor handling
nl: Schuiven naar anker methodes

en: Search &hellip;
nl: Zoeken &hellip;

en: Search in products instead of pages
nl: Zoeken in producten i.p.v. pagina's

en: Select album to use as the front page
nl: Album selecteren om als voorpagina te gebruiken

en: Select work to use as the front page
nl: Werk selecteren om als voorpagina te gebruiken

en: Select/Upload images and videos
nl: Afbeeldingen en video's selecteren en uploaden

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Semi transparent
nl: Semi transparant

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Separator and lines color
nl: Scheidingsteken en kleur lijnen

en: Separator between widgets and footer content
nl: Scheidingsteken tussen widgets en footer inhoud

en: Server/WordPress Environment
nl: Server/WordPress omgeving

en: Settings for cart, checkout, order received and my account pages.
nl: Instellingen voor winkelwagen, afrekenen, "Bestelling ontvangen" en "Mijn account" pagina's.

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Share a link to the album or to the attachment page
nl: Toon een link naar de album of de bijlage pagina

en: Shift
nl: Verhogen

en: Shop sidebar
nl: Winkel zijbalk

en: Shop(WooCommerce) settings
nl: Winkel (WooCommerce) instellingen

en: Should "Read more" link be displayed after excerpts on blog list/search results.
nl: Moet de "Verder lezen"-link getoond worden na de samenvatting op de blogpagina en zoekresultaten.

en: Should it be displayed on devices less than 600 pixels wide.
nl: Moet het worden getoond op apparaten met minder dan 600 pixels breed.

en: Should related products be displayed on single product page.
nl: Moeten gerelateerde producten getoond worden op enkele weergave van product.

en: Show always
nl: Altijd tonen

en: Show cross
nl: Kruis tonen

en: Show gradient
nl: Kleurverloop tonen

en: Show header from the Nth row
nl: Toon header vanaf de zoveelste rij

en: Show media in
nl: Media tonen in

en: Show on the left
nl: Links weergeven

en: Show on the right
nl: Rechts weergeven

en: Show overlay
nl: Bedekking tonen

en: Show second image of product on hover
nl: Toon tweede afbeelding van product bij hover

en: Show texts
nl: Toon tekst

en: Show title and description of album items
nl: Toon titel en omschrijving van album items

en: Show title and description of work items
nl: Toon titel en omschrijving van werk-items

en: Side
nl: Zijde

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Sidebar on the left
nl: Zijbalk aan de linkerkant

en: Sidebar on the right
nl: Zijbalk rechts

en: Sidebar to show
nl: Zijbalk om te tonen

en: Similar works
nl: Vergelijkbaar werk

en: Since WordPress 4.9.6 there is an option to set Privacy Policy page. If you enable this option it will display a link to it in the footer after footer content.
nl: Sinds WordPress 4.9.6 is er een optie om een pagina in te stellen voor het privacybeleid. Als je deze optie inschakelt, wordt de link getoond in de footer na de footer inhoud.

en: Single album
nl: Enkel album

en: Single page
nl: Enkele pagina

en: Single post
nl: Enkel bericht

en: Single product
nl: Enkel product

en: Single work
nl: Enkel werk

en: Site Navigation
nl: Sitenavigatie

en: Size of brick
nl: Grootte van steen

en: Slide along
nl: Slide gewoon

en: Slide in on top
nl: Slide komt erin van boven

en: Slider - height proportion
nl: Slider - hoogte proporties

en: Slider - width proportion
nl: Slider - breedte proporties

en: Slider and Bricks work for both images and videos.
nl: Slider en stenen werken voor afbeeldingen en video's.

en: Social icons
nl: Social pictogrammen

en: Some features(like Albums, Works, shortcodes, plugins support) of the Theme requires an additional plugin before you will be able to use it.
nl: Sommige functies (zoals albums, werken, shortcodes, plugin ondersteuning) van het thema vereisen een extra plugin voordat je ze kunt gebruiken.

en: Something went wrong with the plugin API.
nl: Er ging iets mis met de plugin API.

en: Something went wrong.
nl: Er ging iets mis.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
nl: Je hebt geen toestemming om deze pagina te bekijken.

en: Source
nl: Bron

en: Speed
nl: Snelheid

en: Speed of transition.
nl: Snelheid van transitie.

en: Square of squares
nl: Vierkant of vierkanten

en: Squares
nl: Vierkant

en: Standard Fonts
nl: Standaard lettertypen

en: Start typing to filter icons
nl: Begin met typen om de pictogrammen te filteren

en: Sticky One Page mode
nl: Sticky één pagina modus

en: Sticky version
nl: Sticky versie

en: Stretch the slider to the window height
nl: Vergroot de slider tot de schermhoogte

en: Style
nl: Stijl

en: Submenu 3rd level
nl: Submenu derde niveau

en: Submit
nl: Verzenden

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Support Forum
nl: Forum voor ondersteuning

en: Tag Archives: %s
nl: Tag archieven: %s

en: Testimonial
nl: Aanbeveling

en: Text
nl: Tekst

en: Text align
nl: Tekstuitlijning

en: Text as overlay
nl: Tekst als bedekking

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Text transform
nl: Tekst transformatie

en: Text under photo
nl: Tekst onder afbeelding

en: Text write speed
nl: Sneldheid van tekstschrijven

en: Texts position
nl: Tekstpositie

en: Texts to center
nl: Tekst gecentreerd

en: Texts to left
nl: Tekst links

en: Texts to right
nl: Tekst rechts

en: Thank you for using our Rife Free theme, we hope everything is working good for you.
nl: Bedankt voor het gebruiken van ons Rife Free thema, we hopen dat alles goed werkt.

en: Thanks for being with us!
nl: Bedankt dat je bij ons bent!

en: Thanks for using Rife Free!
nl: Bedankt voor het gebruiken van Rife Free!

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups). Recommended 60 seconds or more for the import process.
nl: De hoeveelheid tijd in seconden die je site met een enkel verzoek bezig is voordat er een timeout optreed (om vastlopen van de server te voorkomen). Aanbevolen is 60 seconden voor het importeerproces.

en: The directory must be writable so downloaded demo data could be saved for the import process.
nl: De map moet schrijfbaar zijn zodat gedownloade demo-gegevens opgeslagen kunnen worden voor het importeren.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nl[0]: De volgende plugin moet worden geüpdatet naar de nieuwste versie om maximale compatibiliteit met dit thema te garanderen: %1$s.
nl[1]: De volgende plugins moeten worden geüpdatet naar de nieuwste versie om maximale compatibiliteit met dit thema te garanderen: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
nl[0]: De volgende plugin is succesvol geactiveerd:
nl[1]: De volgende plugins zijn succesvol geactiveerd:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nl[0]: De onderstaande aanbevolen plugin is inactief: %1$s.
nl[1]: De onderstaande aanbevolen plugins zijn inactief: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nl[0]: De volgende vereiste plugin is momenteel inactief: %1$s.
nl[1]: De volgende vereiste plugins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatie- en activeringsproces is begonnen. Dit proces kan een tijdje duren afhankelijk van je webhost, een moment geduld.

en: The installation of %1$s failed.
nl: De installatie van %1$s is mislukt.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatieproces begint. Dit proces kan een tijdje duren op sommige hosts, dus wees geduldig.

en: The largest file size that can be contained in one post. Recommended 64 MB or more.
nl: De grootste bestandsgrootte die in één bericht kan worden opgenomen. Aanbevolen is 64 MB of meer.

en: The largest file size that can be uploaded to your WordPress installation. Recommended 64 MB or more.
nl: De grootste grootte van het bestand dat kan worden geüpload naar je WordPress installatie. Aanbevolen is 64 MB of meer.

en: The main use of this function is to make the texts more readable.
nl: De belangrijkste functie is om tekst meer leesbaar te maken.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
nl: De maximum hoeveelheid geheugen (RAM) die je site per keer kan gebruiken.

en: The maximum width of the brick layout
nl: De maximum breedte van de stenen lay-out

en: The page you are looking for can't be found!
nl: De pagina die je zocht, kon niet gevonden worden!

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
nl: De niet lokale plugin bestaat uit meer dan een bestand, maar deze bestanden zijn niet samengevoegd in een map.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
nl: Het remote plugin pakket bevat geen map met de gewenste slug en het hernoemen werkte niet.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
nl: De versie van PHP die je server gebruikt.

en: Theme Header
nl: Thema-header

en: Theme header is a place where you usually find the logo of your site, main menu, and a few other elements.
nl: Thema-header is de plek waar je gewoonlijk het logo van je site vindt, samen met het hoofdmenu en nog andere elementen.

en: Theme lightbox
nl: Thema lightbox

en: Theme options for this page can be found in <a href="%1$s">Appearance -&gt; Customize -&gt; %2$s</a>.
nl: Thema-opties voor deze pagina kun je vinden in <a href="%1$s">Weergave -&gt; Customize -&gt; %2$s</a>.

en: Theme requirements:
nl: Thema vereisten:

en: Theme thumbnails
nl: Thema thumbnails

en: There are no albums yet!
nl: Er zijn nog geen albums!

en: There are no products yet!
nl: Er zijn nog geen producten!

en: There are no works yet!
nl: Er zijn nog geen werken!

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
nl: Er zijn een of meer vereiste of aanbevolen plugins om te installeren, te updaten of te activeren.

en: There are rows in content with identical "Navigation anchor title" parameter, which has to be unique for each item. Please fix it by editing row parameters. Duplicated titles are:
nl: Er zijn rijen in de inhoud met identieke parameters voor ankertitel, terwijl die uniek moeten zijn voor ieder item. Pas dit aan in de parameters van de rij. Dubbele titels zijn:

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
nl[0]: Er is een update beschikbaar voor: %1$s.
nl[1]: Er zijn updates beschikbaar voor de volgende plugins: %1$s.

en: These icons will be used in various places across theme if you decide to activate them.
nl: Deze pictogrammen worden gebruikt op meerdere plaatsen in het thema wanneer je ze activeert.

en: These options will work for all shop pages - product list, single product and other.
nl: Deze opties gelden voor alle winkelpagina's, zoals productlijst, enkel product en andere.

en: These will work for Albums list and single album.
nl: Dit geldt voor albumlijst en enkel album.

en: These will work for Works list and single work.
nl: Deze instellingen gelden voor werklijst en enkel werk.

en: This content is password protected
nl: Deze inhoud is beschermd met een wachtwoord

en: This content is password protected.
nl: Deze inhoud is beschermd met een wachtwoord.

en: This feature requires Apollo13 Framework Extensions plugin to be active and in the proper version.
nl: Deze functie vereist de Apollo13 Framework Extensies plugin, geactiveerd en in de juiste versie.

en: This limits the height of the image so that the parallax can work.
nl: Dit beperkt de hoogte van de afbeelding zodat parallax goed werkt.

en: This page will list all your albums and also give the main title for "album category" pages.
nl: Deze pagina toont al je albums en geeft ook een hoofdtitel voor "albumcategorie" pagina's.

en: This page will list all your works and also give the main title for "work category" pages.
nl: Deze pagina toont al je werken en geeft ook een hoofdtitel voor "werkcategorie" pagina's.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
nl: Deze plugin moet worden geüpdatet om compatibel te zijn met je thema.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nl[0]: Dit thema beveelt de volgende plugin aan: %1$s.
nl[1]: Dit thema beveelt de volgende plugins aan: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nl[0]: Dit thema heeft de volgende plugin nodig: %1$s.
nl[1]: Dit thema heeft de volgende plugins nodig: %1$s.

en: This will be the default background for pages related to the blog.
nl: Dit wordt de standaard achtergrond voor pagina's gerelateerd aan het blog.

en: This will display separate block with title and text about the album.
nl: Dit toont een los blok met titel en tekst over het album.

en: This works only when page is designed with WPBakery Page Builder. With this option enabled, the page will turn into a vertical slider to the full height of the browser window, and each row created in the WPBakery Page Builder is a single slide.
nl: Dit werkt alleen wanneer de pagina ontworpen is met WPBakery Page Builder. Met deze optie ingeschakeld wordt de pagina een verticale slider op de volledige hoogte van het browser-scherm. Iedere rij die gemaakt is in de WPBakery Page Builder is een enkele slide.

en: Time between slides
nl: Tijd tussen slides

en: Title
nl: Titel

en: Title bar
nl: Titelbalk

en: Title in content
nl: Titel in inhoud

en: Title over photo
nl: Titel boven afbeelding

en: Title position
nl: Positie van titel

en: Title under photo
nl: Titel onder afbeelding

en: Titles
nl: Titels

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Om er <span class="count">(%s)</span> te activeren
nl[1]: Om er <span class="count">(%s)</span> te activeren

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Om er <span class="count">(%s)</span> te installeren
nl[1]: Om er <span class="count">(%s)</span> te installeren

en: To access forum you will need your license code.
nl: Om toegang te krijgen tot het forum heb je een licentiecode nodig.

en: To allow import, make %s writable.
nl: Om importeren mogelijk te maken, maak %s schrijfbaar.

en: To get support for Rife Free we invite you to visit community support forum on WordPress.org theme repository. We also are monitoring this forum, however, priority support is provided for Rife Pro users, so we might not be available.
nl: Om ondersteuning te verkrijgen voor Rife Free nodigen we je uit om het ondersteuningsforum op WordPress.org thema repository te bezoeken. We houden dit forum ook in de gaten, maar ondersteuning heeft prioriteit voor gebruikers van Rife Pro, dus het kan zijn dat we niet beschikbaar zijn.

en: To mark more items in Media Library and in below list, you can use <code>Ctrl</code>(<code>Cmd</code>) or <code>Shift</code> key while selecting them with mouse.
nl: Om meer items in de mediabibliotheek en in de onderstaande lijst te markeren, gebruik <code>Ctrl</code>(<code>Cmd</code>) of de <code>Shift</code>-toets terwijl je ze selecteert met de muis.

en: To set the background image for the "Before the content" option, use the <strong>featured image</strong>.
nl: Om de achtergrondafbeelding in te stellen voor de "Voor de inhoud" optie, gebruik de <strong>uitgelichte afbeelding</strong>.

en: To top button
nl: "Naar boven"-knop

en: To view it please enter your password below
nl: Voer je wachtwoord in om het te bekijken

en: Tools button
nl: Gereedschap-knop

en: Tools icons
nl: Gereedschap-iconen

en: Top
nl: Bovenkant

en: Top 10 categories
nl: Top 10 categorieën

en: Top center
nl: Middenboven

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top margin
nl: Marge boven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Top/bottom padding
nl: Boven/onder padding

en: Transition
nl: Transitie

en: Transparent
nl: Transparant

en: Try Rife Pro
nl: Probeer Rife Pro

en: Turn it off
nl: Uitschakelen

en: Turn on only for a sticky variant
nl: Alleen inschakelen voor een sticky variant

en: Type of icons
nl: Type pictogrammen

en: Type of post excerpts
nl: Type van berichtsamenvattingen

en: Type, variant, background
nl: Type, variant, achtergrond

en: Uncheck item
nl: Demarkeer item

en: Unit
nl: Eenheid

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Updates beschikbaar <span class="count">(%s)</span>

en: Update Required
nl: Bijwerken vereist

en: Update recommended
nl: Update aanbevolen

en: Updated
nl: Geüpdatet

en: Updated:
nl: Geüpdatet:

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin %1$s bijwerken (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
nl: Updaten plugin: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
nl: Upgrade bericht van de plugin auteur:

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload Image
nl: Afbeelding uploaden

en: Upload an image for logo.
nl: Afbeelding voor logo uploaden.

en: Uppercase
nl: Hoofdletters

en: Use custom settings
nl: Gebruik eigen instellingen

en: Use logos from header variants
nl: Logo gebruiken van header-varianten

en: Use slider to set proper value. You can click on slider handle and then use arrows keys(on keyboard) to adjust value precisely. You can also type in input value that is in/out of range of slider, and it will be used.
nl: Gebruik de slider om de juiste waarde in te stellen. Je kunt op de slider klikken en de pijltjestoetsen op het toetsenbord gebruiken. Je kunt ook een waarde invoeren die buiten de waardes van de slider valt zodat die gebruikt wordt.

en: Use social icons in albums
nl: Social pictogrammen gebruiken in albums

en: Use the "Transparent" button to insert a transparent value.
nl: Gebruik de "Transparant"-knop om een transparante waarde in te voeren.

en: Use the correct <code>color</code> property in CSS( <code>green, #33FF99, rgb(255,128,0), rgba(222,112,12,0.5)</code> ), or choose a color with a color picker. Leave an empty value to use the default theme value.
nl: Gebruik de correcte <code>kleurcode</code> in CSS (<code>green, #33FF99, rgb(255,128,0), rgba(222,112,12,0.5)</code>), of kies een kleur met een kleurenkiezer. Laat leeg om de standaard kleur van het thema te gebruiken.

en: Use theme lightbox for images in posts
nl: Thema lightbox gebruiken voor afbeeldingen in berichten

en: Used in breadcrumbs.
nl: Gebruiken in kruimelpad.

en: Useful in special cases, like when you make a transparent header.
nl: Handig in sommige gevallen, zoals wanneer je de header transparant wilt maken.

en: Variant
nl: Variatie

en: Version
nl: Versie

en: Vertical centered
nl: Verticaal, gecentreerd

en: Vertical no padding
nl: Verticaal, geen padding

en: Vertical with padding
nl: Verticaal, met padding

en: Video Tutorials
nl: Video handleidingen

en: View all posts by %s
nl: Alle berichten tonen van %s

en: View all posts in %s
nl: Bekijk alle berichten in %s

en: View all results
nl: Alle resultaten bekijken

en: Visit the Changelog
nl: Wijzigingslog bekijken

en: WP Memory Limit
nl: WP geheugen limiet

en: Warning - slug reserved for %1$s post type is used by some post or page. It may cause problems with reaching some of your content. You should change slug of <a href="%2$s">this post</a> to make sure everything will work proper.
nl: Waarschuwing - slug gereserveerd voor %1$s berichttype wordt gebruikt door een bericht of pagina. Dit kan problemen geven bij het bereiken van je inhoud. Je zou de slug moeten wijzigen van <a href="%2$s">dit bericht</a> om er zeker van te zijn dat alles goed werkt.

en: We are glad that you have decided to test & use our Rife Free theme. We hope it will help you with making your site beautiful!
nl: We zijn blij dat je hebt besloten om onze Rife Free thema te testen en te gebruiken. We hopen dat het je zal helpen om je site mooi te maken!

en: We are planning to do more, but if you have idea for subject that we should cover in next tutorials, please let us know.
nl: We willen dit wel uitbreiden. Heb je goede ideeën voor onderwerpen, laat het ons weten.

en: We have prepared some basics tutorials on how to work with the theme.
nl: We hebben enkele basishandleidingen uitgewerkt over hoe het thema te gebruiken.

en: We understand that most of our customers are not developers(programmers), that is why we will also help you with issues caused by other components (plugins for example) and we will provide you instructions to help fixing issues, even if it is not directly related to our theme.
nl: We begrijpen dat de meeste van onze gebruikers geen developer of programmeur zijn, dat is waarom we je ook willen helpen met andere onderdelen, zoals plugins. We geven je ook instructies hoe problemen op te lossen, zelfs wanneer het niet direct gerelateerd is aan ons thema.

en: Website
nl: Site

en: Welcome to %s Theme
nl: Welkom bij %s thema

en: What should be the width of this album on the Albums list?
nl: Wat moet de breedte zijn van dit album in de lijst van albums?

en: What should be the width of this post on the Posts list?
nl: Wat moet de breedte van dit bericht zijn in de berichtenlijst?

en: What should be the width of this work on the Works list?
nl: Wat moet de breedte van dit werk zijn in de lijst van werken?

en: What to show on the front page?
nl: Wat te tonen op de voorpagina?

en: What's next?
nl: Wat komt er hierna?

en: When WooCommerce is activated, button opening this basket will appear in the header. There also have to be some active widgets in "Basket sidebar" for this.
nl: Als WooCommerce is geactiveerd, verschijnt de knop om dit mandje te openen in de header. Hiervoor heb je ook een aantal actieve widgets nodig in de "Zijbalk van de mand".

en: When using the share plugin choose one way of sharing. More details in the documentation.
nl: Wanneer je de delen plugin gebruikt, kies dan een enkele manier van delen. Meer informatie is in de documentatie.

en: When you are done with commenting and selecting photos/videos, click this button.
nl: Wanneer je klaar bent met selecteren van en reageren op foto's en video's, klik op deze knop.

en: Where to find your code?
nl: Waar vind je de code?

en: Where to get help?
nl: Waar hulp te krijgen?

en: White
nl: Wit

en: Widgets colors
nl: Widget kleuren

en: Widgets columns number
nl: Widgets kolomnummer

en: Widgets from this area will appear in footer, only if horizontal header is used.
nl: Widgets in dit gebied verschijnen in de footer, maar alleen wanneer de horizontale header wordt gebruikt.

en: Widgets from this area will appear in vertical header only.
nl: Widgets in dit gebied verschijnen alleen in de verticale header.

en: Widgets from this sidebar will appear in single posts.
nl: Widgets van deze zijbalk worden getoond bij enkele berichten.

en: Widgets from this sidebar will appear in static pages.
nl: Widgets van deze zijbalk worden getoond bij statische pagina's.

en: Widgets from this sidebar will appear on blog, search results, archive page, and 404 error page.
nl: Widgets van deze zijbalk worden getoond op blog, zoekresultaten, archief pagina's en 404 foutpagina.

en: Widgets from this sidebar will appear only in shop pages. WooCommerce have to be installed and activated.
nl: Widgets van deze zijbalk worden getoond op winkelpagina's. WooCommerce moet hiervoor zijn geïnstalleerd en geactiveerd.

en: Widgets part
nl: Widgets onderdeel

en: Width
nl: Breedte

en: Will be placed above the image(if used)
nl: Wordt geplaatst boven de afbeelding, indien gebruikt

en: Will display list(up to 3 items) of similar works at bottom of work content.
nl: Dit zal een lijst tonen (tot 3 items) van vergelijkbaar werk onder de inhoud van het werk.

en: Will show information about author below post content.
nl: Zal informatie tonen over de auteur onder berichtinhoud.

en: Windows Explorer or Mac Finder
nl: Windows Explorer of Mac Finder

en: Word Spacing
nl: Ruimte tussen woorden

en: WordPress Repository
nl: WordPress repository

en: Work details
nl: Werkgegevens

en: Work info
nl: Werkinfo

en: Work look
nl: Werkweergave

en: Work media
nl: Werkmedia

en: Work media - Add images/videos
nl: Werk media - afbeeldingen/video's toevoegen

en: Working ...
nl: Bezig...

en: Works list
nl: Werklijst

en: Works navigation
nl: Navigatie voor werk

en: Works on devices less than 600 pixels wide.
nl: Werkt op schermen van minder dan 600 pixels breed.

en: Works only when titles are displayed over images in the Albums list.
nl: Werkt alleen wanneer titels worden getoond over afbeeldingen in de albumlijst.

en: Works only when titles are displayed over images in the Works list.
nl: Werkt alleen wanneer titels worden weergegeven boven afbeeldingen in de werklijst.

en: Works only with the horizontal header.
nl: Werkt alleen met de horizontale header.

en: Works settings
nl: Werk instellingen

en: Write your comment here&hellip;
nl: Schrijf je reactie hier&hellip;

en: Writing effect
nl: Schrijf effect

en: Yearly Archives: %s
nl: Jaarlijkse archieven: %s

en: Yes, hide the content
nl: Ja, verberg de inhoud

en: Yes, hide the content and add top padding to the outside title bar.
nl: Ja, verberg de inhoud en voeg ruimte toe aan de buitenste titelbalk.

en: You already know Elementor Page builder in its great free version. Support team behind it and get more cool widgets by upgrading to Pro version.
nl: Je kent vast de Elementor pagina bouwer in de gratis versie. Steun het team erachter en krijg meer coole widgets door over te stappen op de Pro versie.

en: You can change here colors of buttons that submit forms. For shop buttons, go to the shop settings.
nl: Je kunt hier knopkleuren voor formulieren wijzigen. Voor winkelknoppen, ga naar winkelinstellingen.

en: You can change here the colors of buttons used in the shop. Alternative buttons colors are used in various places in the shop.
nl: Je kunt hier de knopkleuren voor de winkel aanpassen. Alternatieve knopkleuren worden op verschillende plekken gebruikt in de winkel.

en: You can change it in each page settings.
nl: Je kunt het wijzigen in iedere pagina-instelling.

en: You can change some options here to modify the appearance of the sticky header(if it is enabled).
nl: Je kunt enkele opties hier wijzigen om de weergave van sticky header aan te passen (wanneer het is ingeschakeld).

en: You can check out what is new in the Changelog or just move on with your usual work.
nl: Je kunt kijken wat er nieuw is in de wijzigingslog of je kunt gewoon verder gaan met je gewone werk.

en: You can read more about it in the documentation.
nl: Lees er meer over in onze documentatie.

en: You can set to display videos as featured image on posts list. This can speed up loading of pages with many posts(blog, archive, search results) when the videos are used.
nl: Je kunt instellen dat de video's getoond worden als uitgelichte afbeelding op de berichtenlijst. Dit kan het laden van pagina's versnellen bij veel berichten (blog, archief, zoekresultaten) wanneer video's gebruikt worden.

en: You can set to not display post media(featured image/video/slider) inside of the post brick.
nl: Je kunt instellen om media van het bericht niet weer te geven in de berichttegel, zoals uitgelichte afbeelding, video, slider.

en: You can set to not display post media(featured image/video/slider) inside of the post.
nl: Je kunt instellen dat de media van het bericht niet getoond wordt binnen het bericht, zoals uitgelichte afbeelding, video of slider.

en: You can use HTML here.
nl: Je kunt hier HTML gebruiken.

en: You can use global settings or override them here
nl: Je kunt de globale instellingen gebruiken of ze hier overschrijven

en: You can't use both dates, because the Search Engine will not know which date is correct.
nl: Je kunt niet beide gegevens gebruiken, omdat zoekmachines niet weten welke datum de correcte is.

en: Zoom in %
nl: Inzoom %

en: Zooming
nl: Zoomen

[ctx: action]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
nl: onbekend

en: black
nl: zwart

en: bold
nl: vet

en: bottom to top
nl: onder naar boven

en: bottom-left to top-right
nl: onder-links naar boven-rechts

en: bottom-right to top-left
nl: onder-rechts naar boven-links

en: by %s
nl: door %s

en: extra-bold
nl: extra-vet

en: extra-light
nl: extra-licht

en: from 1st row
nl: vanaf eerste rij

en: from 2nd row
nl: vanaf tweede rij

en: from 3rd row
nl: vanaf derde rij

en: from 4th row
nl: vanaf vierde rij

en: from 5th row
nl: vanaf vijfde rij

en: home page
nl: homepage

en: left to right
nl: links naar rechts

en: light
nl: licht

en: medium
nl: middel

[ctx: next product]
en: Next
nl: Volgende

en: none
nl: geen

en: on desktop
nl: op desktop

en: on hover
nl: bij hoveren

en: on hover/active
nl: bij hover/active

en: on mobile devices
nl: op mobiele apparaten

en: on mobiles
nl: op mobiel

en: password
nl: wachtwoord

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
nl: en

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

en: previous page
nl: vorige pagina

[ctx: previous product]
en: Previous
nl: Vorige

en: regular
nl: regulier

en: right to left
nl: rechts naar links

en: semi-bold
nl: semi-vet

en: thin
nl: dun

[ctx: tool]
en: Search
nl: Zoeken

en: top to bottom
nl: boven naar beneden

en: top-left to bottom-right
nl: boven-links naar onder-rechts

en: top-right to bottom-left
nl: boven-rechts naar onder-links

en: without hover
nl: zonder hoveren
